Elmalı’da saldırıda yaralananlar – Sözcü

Antalya’nın Elmalı ilçe belediyesi belediyeleri, Hasan Aydın, küçük bir çeşitlilikte tesisten yararlanılmıştır.

Elmalı'da saldırıda yaralandı

Olay, 17.00 sıralarında şehirde saatki İsmail-Turan Caddesi’nde meydana geldi.

Bölgede esnaf ziyareti yapan Elmalı Başkan Yardımcısı Hasan Aydın, motosikletle benzer bir kaskonlu kişili genelna bölgesel.

Hasan Aydın’a tabancayla el ateş eden saldırgan, hızla bölgeden uzaklaştı. Hasan Aydın kan içindeler yere yığılırken, çevredekilerin ihbarları üzerine olay yerine polis ve sağlık sevk edildi.

İlk müdahalesinin Hasan Aydın, ambulansla Elmalı Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Kolundan ve yaralanan Aydının sağlık iyi olduğu bildirildi.

Olayla ilgili incelemeye alınmadı.

Hasan Aydın’ın belediye başkanlığının yanı sıra tarihi Kırkpınar ve Elmalı güreşlerinin başpehlivanlarından İsmail Balaban’ın da güreş antrenörü olduğu belirtildi.

“SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ”

Hasan Aydın’ın resmi medya araştırmasına ilişkin Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, sosyal medyadan bir kişi yaptı. Öztürk, Bugünün başkan yardımcıları Sayın Hasan Aydın’da bir saldırıya uğradı. Şu an sağlık durumu çok iyi. gidişa 6 kurşun giriş çıktı. Ama çok şükür ki ameliyatlık bir durum dahi yok. Şu acil servisten alınıyor alınıyor. Hepimize geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda yakalanacak” dedi. DHA

.

Leave a Comment