Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo birlikte röportaj verdi

class=”medyanet-inline-adv”>

Futbolculukları devrede Inter ve Milan formalarıyla teknolojik olan Emre Belözoğlu Andrea Pirlo, bugün de direktör olarak karşı karşıya geldiler.

İki teknik direktörün yayıncısı şu şekildedir:

Andrea Pirlo: Şu ikimiz de farklı görevlerdeyiz, farklı görevlerimiz var. Saha içinde kenarda olmak çok farklı. Biz de bunun heyecanını amaçlıyoruz.

Oyuncularıma da söyledim; çok zor bir rakibe karşı oynayacağız. Çok kompakt ve organize bir takımla oynayacağız. Biz de burada oynamak için. İki takım için de kolay olmayacak.

Emre Belözoğlu: Andrea çok güçlü takımlarda oynadı. Karşı karşıya da oynadık. Dünyanın gelmiş geçmiş geöçmiş en büyüklerinden birinden. Ben mutluyum, mutluyuz. Mutlu olmamamız gerekiyor. Böyle iyi kalplerin olması bizim için içindir. Futbolculuk bitince artık 30 tane farklı şekilde uyarlanabilir, bitirilebilir. Zorlu bir meslek. Artık sadece futbol oynasaydık ama artık kararımızı verdik ve bu keşke olacaktık. Benim için gerekli ve gerekli bir şey.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zorlu bir maç olacak. Karagümrük 3 maçtır yen, gelişmemekte, oyun disiplini artan bir takım. Doğru yolda düşünüyorum. Kolay biz maç olmayacak. 3 günde bir maç oynuyoruz. Kazanmayı kolaylaştırmak için kolay değil ama bunu yapmak için oynayacağız.

.

Leave a Comment