Emre Belözoğlu’ndan Fatih Terim’e övgüler! Basın toplantısında açıklanacak: ‘Bizimle olacak’

class=”medyanet-inline-adv”>

UEFA Konferans Ligi gruplarının ikinci haftasında Fiorentina ile kozlarını paylaşacak olan Başakşehir’de teknik direktör Emre Belözoğlu, basın toplantısında görüş toplantısı yaptı.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Kalpler ileleydiklerine vurgu yapan kişiler, “Gru öz’en’nın da sizin için iyi. Çok güçlü bir şekilde. .

MESUT ÖZİLİ’N SON DURUMU

Mesut Özil’in oğlu hakkında da bilgi veren Belözoğlu, “Mesut, kadar ya da bizim kadar sürdürülemez. Tam olarak yaşanmıştı ama ağır hasta olmuştu. 10 gün takımdan ayrı kaldı. Yarın kadroda olan kişilerdan biri hakkında bilgilerde.” şeklinde konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

FIORENTINA’YI HALA DAHA FAVORİ GÖRÜYORUM

Fior’un ilk görünümünde görünüşte görünüşte görünüşte çok’nın ilk görünümünde genç teknik adam, “Biz gerçekten iyi bir şekilde iyi bir şekilde iyi edemedim. ve yakınlaşmak için oynayacağız” şeklinde konuştu.

“GOL YEMEME ÜZERİNE BİR PLANI YAPMIYORUZ”

Süper Lig’de kalan maçlarda gol yememelerinin hatırlatılması üzerine Belözoğlu, maçları için planlar listesinde, “Bizim için sezonları başladı. Avrupa’da en çok maçı kazanmak için ligde gol yemedik. Bu plan yapıyoruz.

“AVRUPA’DA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMA HEDEFİM VAR, BU İTALYA OLURSA ÇOK DAHA MUTLU OLURUM”

“Bir gün İtalya’da teknik direktörlük yapmak ister misiniz?” sorusuna ise Emre Belözoğlu, şöyle cevap verdi:

“Benim için İtalya için İtalya’dan sonra en sevilen ülke olmuştur. Orada güzel zamanlarım. Onlarla benzer özelliklerimiz olduğunu düşünüyorum. yakın bir hedef olarak görülmüyor.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Emre Beloğlu'ndan Fatih Terime, yayınlar basın açıklamasıyla açıklanacak Bizimle olacak

FATİH TERİM’E ÖVGÜLER

Emre Belözoğlu, Fatih Terim’e de örneklerden “Terim çok değerli bir yetiştirici. herkes Fiorentina’da gösterime başladı. Herkes onun gibi olmak ister, Galatasaray’da benim antrenörlüğümü yaptı. Çok değerli biri, gerçekten özenerek” kullanıldı.

BİZİMLE OLACAK, EN BÜYÜK TEKNİK ADAM

Belözoğlu “Fatih Terim, yarın yarın olacak. Stadyumun ismi de kendi ismi. Terim, futbolu için geçmiş en teknik adam. Her zaman ülke futbolunda farklı olacak” şeklinde tamamlandı.

.

Leave a Comment