Emre Belözoğlu’ndan Yusuf Demir yorum! Bir oyuncu Türk’üm ben diyorsa…

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında Başakşehir, deplasmanda Beşiktaş’ı 1-0 yenerken karşılaşmanın ardından Emre Belözoğlu konuştu.

Sezon bu yana Beşiktaş’tan daha iyi takımlarla oynadıklarını belirten Emre Belözoğlu, “Sezon takımları Beşiktaş’tan daha iyi takımlarla. Bu da doğal, 50 bin kişide olacak. izin ver.” diye konuştu.

“OYUNCU YETİŞTİRMEK İSTİYORUM”

Teknik adamlık performansında oyuncu yetiştirmeyi planlayan Belözoğlu, “Uzun yıllar teknik adamlık yapabilirsem, oyuncu yetiştirmek istiyorum. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“FUTBOLUN OLMAZSA OLMAZI İYİ DEFANS YAPMAK”

Çok büyük takıma ve takıma karşı oynadıklarını dile getiren Belözoğlu, “kazanmak bizim için önemliydi. Genelyla okulumuz, biz oyun takımı karşımızda, doğrudan hücum takımı tercihnaları ile direkt hücum tercih edenleri ve her yerden orta yapan formasyonu var bu sene. Ligimize Bizde top tercihleri ​​daha iyi 2 ve 3’üncü taşımada daha rahat bir şekilde tercih edilebilirdik. Kazanmak için mutlu olmak benim gibi bir teknik adam için iyi. Bu düzeni, topa sahip olma oyununu isteyenlere baktığınızda savunmagüve nliğini de üst düzey yapıyor. Beşiktaş çifte girdi. Oyunu çok fazla organizasyonun üstünde kurup, sizi inmeden de direkt oyunla bir kampanya. Ne olsun bu düzenden vazgeçmeyeceğiz. Oyuncuların hepsi istekli arzulu. Bir gün gol için amaz ama, oyunun üstünlüğünü iyileştirebilecek konuları” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“DURUMA GÖRE KADRO KURDUK VE BAŞARILI OLDUK”

Beşiktaş’ın 7 tane yüzde yüz takımın geleceği düşündüğünü kaydeden Emre Belözoğlu, “Oyunun değerlendirmesini yaparken 1 tane isabetli şuttan bahsedebiliriz. Karşımızda bu ülkenin en büyüklerden var. Biz de durum kazanacak kadro kurduk ve başarılı olduk. Biz çok çok oyunlasaydık, bu Maçın kazananın değil deinin konuşulması daha fazla oluyor. Bu kırsal rakamsal olarak 10 maçta daha fazla doğaldır.

“BİR OYUNCU TÜRK’ÜM BEN DİYORSA, BUNU BENLİĞİNDE HİSSEDİYORSA BENCE TÜRK STATÜSÜNDE OYNAMALIDIR”

Yusuf Demir’in Türk statüsünde oynamaması hakkında yorum yapan Belözoğlu, “Yusuf Demir’in kural değişiklikten sonra burada için transferden başka, takımı tercih etmesinden dolayı kurala göre durum. Bir oyuncu Türk’üm ben diyorsa, bu benliğiyle ilgilisa şahsi fikrimdir. Mesut Mesut Almanya’yı kullanmak için kullanılmış bir oyuncu” şeklinde.

“BEŞİKTAŞ STADINDA ÇOK TOP OYNADIM, BURADA HEP TEPKİ GÖSTERİYORLAR”

Kendinde aleyhinde yapılanatlarla ilgili görüş bildiren genç çalıştırıcı, “burada hep tepkiler. Takım numunesi diye, oyun siz istemeseniz de incelenmek. Sevginin de, nefretin de büyütülmesine gerek yok.Ben işimi sadece.Övgüler, sevgiler olacak.

.

Leave a Comment