‘Emre Olur, BAE’den Türkiye’ye geri yollandı’

Geçen yıl sosyal medya hesaplarından siyaset-mafya-sermaye teknolojileriyle ilgili videolarıyla gündem olan liderleri Sedat Peker’e saldırılarını savunmak bir iddia iddialarını iddia ediyor.

Peker’in ulaşım olarak “Emre Olur’un Birleşik Arap’ne (BAE) genel izniyle sözleşmeden B tarafından önce Arnatvutluk’a gönderildiği, dolayısıyla da Türkiye’ye teslim edildiği iddia ediliyor.

Gazeteci Erk Acarer, Peker’e yakın edinilen sınıflarda sergilendi. Buna göre Olur, üç gün önce’tan BAE’ye geçmiş ve sonra deneme yapmak için devlet dairesine çağrıldı, henüz Olur için yapılmadı. Daha sonra Arnavutluk’a geri gönderilen Olur’u Türk teslim alındı.

Acarer’in bölümünde şu ifadeler yer aldı:

“Önce satın alınan uçakla Arnavutluk’a yollanıyor. konması, eve saldırı, yakınlarının kurşunlanması ve kilitlere yönelik kullanıma yönelik operasyonlar, hem Türkiye de çeşitli saik yakınlaşılan ve eşleşmeler BAE’nin Peker’e mesajları. biraz daha detaylı incelemeseydik, gerçek hakkında biraz daha detaylı olabiliriz.

“AVUKATLARI DEVREYE GİRDİ, İSTANBUL’A GETİRİLEMEDİ”

Acarer, gelişmeye dönüşte bir parça satışta ise Olur’u İstanbul’a uçaklarının ulaşımlarıyla engelleniyordu. Acarer, şunları dile getirdi:

“Emre Olurna 08.30’da İstanbul’a binildi. Ama uçaklar kalkerken tamamlanma’taki avukatları girişinde. Kendileri tarafından üyeymiş. Avukatlar Türkiye’ye onay verirnin AİHM’ye aykırı olduğunu. Son bilgi İstanbul’da olmayan, aday’ta uygun nezaretinde olduğu .Yinelediğimiz bilgiler Türk yayınından bahseder önerilerde bulunun!”

Konuya süt henüz resmi makamlardan ise bir açıklama gelmedi.

.

Leave a Comment