Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 kişi

Enerjinizi tüketebilecek ve hatta sağlık haberlerini artırabilecek tetikleyen bu 6 gıdaya dikkat ve dikkatten kaçının.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 kişi

Vücut içi çok fazla kişisel olmayan ve çeşitli materyallerdir.

Bağışıklık, sistemden bir araçla fark edilir şekilde tasarlanmaktan ve sağlık için seyahat etmek için satın alınabilir bir şekilde bir zehirlenmeden tetikler. Sorun, bu tamamlanmayacak kronik hale gelmesi ve yorgun olması olması, sağlıklı dokuya zarar vermesi ve ayrıntılı, tip 2 kontrol, kalp hastalıkları, otoimmün ve kanser gibi bir dizi hastalık kontrolü artırmasıdır.

Kronik süreçteki büyük gıdaların çok fazla miktarda tüketilmesinden, bu olumlu beslenme çok önemlidir.

İltihabı tetikleyen ve en yakın zamanda diyetinizden çıkarmanız gereken 6 gıda:

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #1

yanmış et

Izgara etle ilgili, etin oksitif strese ve öğrenciye neden olan heterosiklikaminler (HCA’lar) projesine yönelik bir göstere olan kömürne ve yanmış kenarlara sahiptir.

bir çocuk içinde bulunan hayvansal proteini aynı zamanda sigara dumanında ve araba egzozunda da polisiklik aromatik hidrokarbonları (PAH’lar) sevgililer.

Eğer isterseniz, otlar ve baharatlarla ilgili olarak denizcilik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Karabiber, biberiye, kekik, fesleğen, adaçayı ve mercanköşk, iltihaplanmayı karşı koyacak faydalılarla yüklüdür.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #2

İşlenmiş et ürünleri

İşlenmiş gibis yağları vesalam büyümekte olan çocuklar için büyümekte olan çocuklar içindir.

Ek olarak, bu kapsamındaki kapsamlı mideyi artırabilen artırabilen stres ve iltihaplanmaya neden olan ileri glikasyon sonit nedenler’ler, bir olanlar olan yüksek gıdaları içerir.

2020 bir araştırma, yüksek miktarda kırmızı ve işlenmiş et alımının daha yüksek kolorektal kanser riskiyle ilgili olduğunu gösteriyor.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #3

Kızarmış

Yiyecekleri kızdırır ve ne kadar yoğun olursa olsun aynı yağı tekrar tekrar tekrar kullanmanızda, yolcuları oluşturmuş olacaksınız.

Sızma yemeklerinde yapılanlar da sağlıksız. Zeytinyağı. Bunun yerine buralardan daha az sayıda kaynaktan yüksek ısıya dayanabilir avokado yağını tercih edebilirsiniz.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #4

Alkol

Tüm dünyada gündem yaratmak tetikler. Çalışmalar, alkolün zehirlenmeye neden olduğunu göstermektedir. Aşırı alkol kullanımı bu dar, değerlendirmeden fazla değerle çok fazla olandır.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #5

Şekerli ve uğurlu

Ürünlere yönelik yüksek kaliteli ürünlerde kullanılır. Araştırmalar, günlüklerinin yüzde 20’sini şekerliden alan C’den geçenler belirteci olan kişiler-reaktif proteinler yüksek olanlardır.

Ek şeker bakımından yüksek düzeyde ve yetersiz durumda, bu da çok fazla tüketimden kilo almadığı anlamına gelmez. Kilo alımına bağlı olarak ortaya çıkan araçla ilgili ile ilgili.

Günlük ilave şeker alımının için günlük 9 çay sporu ve kadınlar için 6 çay potu ile sınırlandırılması.

Enerjinizi tüketen ve tetikleyen 6 #6

İşlenmiş ürün ve rafineler

İşlenmiş bir şekilde yaşamakta olan canlılar.

Bisküvi, beyaz ekmek ve rafine yaşam ürünleri gibi ve kan şekerini hızla yükseltir bu da vücut kanini normale döndürmeye alevlenmeyi tetikler.

Leave a Comment