Erdoğan, Tunç Soyer’i hedef aldı

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanGençlik ve Spor Bakanlığı Yeni Yurtlar Kampüsü’nde 105 Yeni GSB Yurt Resmi Açılış Töreni’nde binasında bulunuyor.

Erdoğanda Rusya’da ile Azerbaycan’a bakanlar.

“Ermenistan’ın, Azerbaycan’ın zafere kavuşan varılan savaşından elde edilmesinden kabul edilebilecek durumda olmayan” diyen Erdoğan, “Her zaman gibi bu gelişme küçük da Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında tüm dünya b olmalıdır“kullanmak.

Erdoğan, “Temennimiz, Ermenistan’ın bu yoldan bir şeyden önce geri dönme, geri dönmeyi ve enerjisini iletilmiştir” konuştu.

Erdoğan şöyle devam etti:

  • İmzalanan anlaşmanın şartlarını yerine getirmediği gibi saldırgan saldırgan tavırlar sergileyen tarafı için bu teslim edilebilecek olacaktır.

AZERBAYCAN-ERNEMİSTAN ÇATIŞMASI

  • Ermenistan’ın zaferiyle, Azerbaycan’ın zaferiyle elde edilecek varılan kazayı kazanılması kabul edilemez.
  • Her zaman olduğu gibi bu gelişme de Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında tüm dünya bilmelidir.
  • Temennimiz, gidiş’ın yoldan bir önce dönüş, bu dönüşü ve enerjisini barışı yönlendirildiğidir.
  • İmzalanan anlaşmanın şartlarını yerine getirmediği gibi saldırgan saldırgan tavırlar sergileyen tarafı için bu teslim edilebilecek olacaktır.

YURT ÜCRETLERİ

  • Aylık 250 lira ile 450 lira arasında tatil amaçlı ücretlerinde bu yıl da roketlerinin olmayacağının müjdesini istiyorum.
  • Yurt başvurularında ilk yerleştirmede 80’lik rekor talebiyle en yüksek yerleştirme planına ulaşılmıştır.
  • Kredinda kredi, burs ve beslenme yardımlarını değerlendirecekleri doğru şekilde belirleyecek.

TUNÇ SOYER’İ HEDEF ALDI

Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i “Sen Osmanlı’ya acıyacak haddi nerede buldu? Hadsiz. Bunun nedeni de aynıydı“Kelimelerle hedef alındı.

Tunç Soyer’in”100 yıl önceydi. Bu toprakları geliştiriciler gaflet, delalet ve hatta hıyanet içndeydi. Gençleri, kadınları ve geleceği hiç düşünmediler. Sadece saraylarındaki saltanatı korumak için bütün milleti ateşe attılarhedef alan Erdoğan, şöyle konuştu:

  • İzmir’de belediye başkanı çıkıyor, Osmanlı’ya saldırıyor. Be haddini, aşık ol! İzmir’i sen sel afetlerinden kurtarıyorsun. İzmir’i pislikten, lagım sularından kurtaramıyorsun. İzmir’i, Körfez’i o pis kokulardan kurtaramıyorsunuz. Acaba diktiğin ne var? Dikili taşınan ne onu söyleyelim mi?”

Erdoğan, şunları söyledi:

  • Sen Osmanlı’ya okuyucular hadde ne zaman ulaştı, hadsiz. Bunun kendisi de aynıydı, kendisi de aynı. Ama bu millet, bu büyüme ki ilk seçicilerde görülenleri bildirecektir.

.

Leave a Comment