Esenyurt Devlet Hastanesinde hasta yakını, bakım görevlilerini

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde ‘sessiz olun’ şeklindeki vurgusına hastalanan yakını, gözetimi boynundan bıçakladı. Ağır yaralanan güvenlik görevlisi Tuğrul Okudan kaybetti. Hasta yakınları alındı.

Esenyurt Devlet Hastanesinde hasta yakını, bakım görevlilerini

Abone Ol

Google Haberleri

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet hasta yakınının bıçaklı hastanesinden boğazından ağır yaralanan güvenlik görevlisi Tuğrul Okudan kaybetti.

DHA’da yer alan habere göre, olay, saat 18.20 sıralarında Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Yakınlarının için acile gelen kişilerle bağrışmaya başlayın. Bunun üzerine güvenlik personeli, hasta yakınlarını ‘ses olun’ konusunda uyardı. Bu uyarıya sinir hasta yakını Çetin K. sıkışıklığından sıkılan ekmek bıçağını alıp, güvenlik görevlisi Tuğrul Okudan’ı boynundan bıçakladı.

Ağır yaralanan güvenliktenin ilk müdahalesi acil servis yapıldı. Daha sonra güvenlik görevlisi Tuğrul Okudan özel bir sevk edildi. Olay sonrası hastanede bir süre kapatılırken, güvenlik önlemleri alındı.

Özel bir aşındırıcı bakım koruyucusu Tuğrul Okudan kurtarılamayarak, kaybettirir. Güvenliğini bıçaklayan Çetin K. ve Mazlum B. alınırken, olayda vurularak da ele geçirildi.

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından olumlu haberler, “İyi haberlerin kontrolünden memnun kalır.” kullanımları.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment