Eşinin paylaştığı video olay olan Başakşehirli futbolcu Mahmut Tekdemir suskunluğunu bozdu

Süper Lig’in 14. haftasında Galatasaray’a 7-0 yenilen Başakşehir’de karşılaşmanın ardından Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir’in paylaştığı video büyük ses getirmişti. Tecrübeli futbolcu bakış açısını bozdu.

Mahmut Tekdemir, Beyaz TV’ye gideceğinden, “Bir paylaşım yapmadım, şimdi bizim evimize gelen, ekmeğimizi soframızı taşıdığımız kişiler, sonra bizden bilet isteyen insanlar bu şekilde paylaşıma götürmek caizimin hoşuna gitmedi ve o niyetle o dağıtım yaptı. gibi bir durum olamaz.Kendi sosyal medya hesabından kendi arkadaş grubunun yaptığı bir sitem bu.Bunun farklı yönlere yöneltilmesi hoş olmuyor.Bir hafta geçsin, bir hafta sonra başka bir maçta bir maç paylaşabilirsin.” dedi.

Galatasaray maçında değerlendiren Tekdemir, “Sezon geneline baktığınız zaman bize yakışmayacak bir performans oldu. Bireysel hatalar çok yaptık. Dünya Kupası arasında toparlanacağız, hatalardan ders çıkaracağız. kullanım kullandı.

Eda Tekdemir yaptığı paylaşımda, “Bir şey demiyorum. 7’yle siz sevinin. Tabii biz sizin için çok büyük bir rakibiz ama keser döner, sap döner. Biz sizi o sahaya gömeriz…Bu seferden sonra benim de tek rakibim Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ya da Sivasspor.” kullanma kullanmıştı.

Mahmut Tekdemir Spor Haberleri

Leave a Comment