Eski Beşiktaşlı Gökhan Töre, Adana Demirspor’dan asgari ücret kazanacak! – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Yeni Malatyaspor ile sözleşmesini, cebinden 4 milyon lira ödeyerek feshedip, Beşiktaş ‘a dönen kanat takımı Gökhan Töre, eğitim 4,5 milyon lira ve maç başına yıllık bir yıllık bir yıllık sözleşme imzalamıştı.

Asgari ücretli kazanacak

Akşam Spor’un haberine göre; Siyah-Beyaz-Beyazlılar’ın yetiştiremeyeceği bir türlü yetişemeyen, Adana Demirspor’un yolunu tuttu. Yeniden form tutup, eski günlerine geri gitmek isteyen Gökhan’ın, Akdeniz ekibiyle satın alınan bir satın almak ortaya çıktı. Töre’nin Mavi Şimşekler’den ‘asgari ücretli’ öğrenildi.

Başkan Sancak iddiaları doğruladı!

30 kullanıma uygun, yeniden kullanıma dönüş eski günlerine geri dönmek için bu kez tercihini, Adana Demirspor’dan yana kullanımlar. Töre, Akdeniz takımıyla bir yıllık olmak üzere toplam 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Buna göre; futbolcunun, formüla yeniden kavuşup, eski günlerine geri gitmek için büyük bir fedakarlık oluşturma ve kulübüyle ‘asgari ücret’ karşılığı olan ortaya çıktığı ortaya çıktı. Kulüp Başkanı Murat Sancak da bu iddiayı doğruladı.

Performansına göre maaşında iyileştirme olacak

Gökhan Töre, Adana Demirspor’dan ‘asgari ücretli’; yani 6 bin 471 lira ücret alacak. Beşiktaş’tan daha önce aylık 375 bin lira garanti maaşı kazanan Gökhan Töre’nin, yüzde 98.27 erimiş oldu.

Ancak kalenin Adana Demirspor ile olanne göre; ileride artırıp, forma başlayacak durumda olmak üzere otomatik olarak artacak. Performansa dayalı ücret sistemiyle birlikte Gökhan Töre’nin hem iyi form tutması hem de takıma daha fazla katkı sunması için böyle özel bir bağlantıyla gidildiği öğrenildi.

.

Leave a Comment