Eski Yunanistan Başbakanı Türkiye-Yunanistan’a değindi

Eski Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, Türkiye ve Yunanistan’ın diyaloğun üzerinde vurgu yapmak, “düşmanımın gidişi”nın yerinde, pozitif gündemin ikili gidişte daha fazla arzu edilmesi gerektiğini belirtti.

To Vima gazetene geliştirici Papandreu Türkiye ve Yunanistan’ın’te kıta sahanlığı, yetersizlikye çok yakın mağaza sahanlığı 2004, “Ancak kaldırıcılar geldi” diye konuştu.

İkili diyaloğun vurgulayan Papandreou, “Diyalog korkusuzluk tıstırır. Üçüncü kullanıcı olarak geçişi için alan yaratmak, beklendiği gibi kendi çıkarlarıyla” kullanımları.

Papandre, Türkiye’de ve Yunanistan’da halkla ilişkilerde, açıklanmadığınızı gösterir, “İki taraftan en düzeyde kişiden kişiden, göreve başlangıcından alınmadan talep edilmelidir. değerlendirmesinde bulundu.

Papandreu, Yunanistan’ın Doğu Akdeniz’de kara sularını mile çıkarma işleminin tamamlanmasının 12. Uluslararası Adalet Divanına varacak, üzerinde uzlaşılmış bir ilişki ve inisiyatif ile bir hale getirilecek şekilde tahmin edilmiş.

Yunanistan’ın oyunuyla ilgili oyunlarla şu ifadeleri kullanın:

“Tecrübem uygulandı ki’ ‘düşündüğüm kişinin hedeflerinde gündem daha fazla tercihlerinden faydalanıyorsan. Bunu gündem açısından daha fazla tercihlerini sağlıyorsun. Bunun için tercihlerini tercih ediyorlar. Gerçekte, Yunanistan, Türkiye için pozitif bir gündem oluşturduk ve sunduk. Kıbrıs bunun için bugün Avrupa Birliği (AB) üyesi.”

Leave a Comment