Esra Erol’daki şiddet ifşa ünlü ismi bile isyan ettirdi! Her şeyi gözetlemeye bakın ne yazdı? İşte bütün utandıran olay

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran Esra Erol’da son yaşananlar akıl almazlara durgunluk verdi. Esra Erol’un katılımına katılan Mümin adlı şahıs, dini kullanarak 9 dağıtım bir araya topladı. 9 kadınla ayrı ayrı konuşan Mümin’in gizli sırrı ifşa oldu. Yaşanan olay tüm Türkiye’nin birleşmesine bomba gibi düşerken ünlü Şef Arda Türkmen’den ilginç bir çıkış geldi. Öyle bir şey yazdı ki görenlerin nutku tutuldu. Bakın ünlü şef ne yazıyor?

Her yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Esra Erol‘da yaşananlar son olaylar tüm Türkiye’nin ağzını açık idam etti. Programa katılan Mümin adlı şahsı, sözde dini grup kurup 9 yanına yanına aldı. 9 kadınla ayrı ayrı mesajlaşan Mümin isimli kişinin sırrı ortaya çıkınca herkes şoke oldu. Yaşanan olaya sessiz kalamayan ünlü Şef Arda Türkmen sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Paylaşımı görenler nasıl tepki görünce şaşırdı. İşte tüm Türkiye’nin konuşması o olay…

ESRA EROL’DAN YARDIM İSTEDİ

ATV ekranlarının popüler programı Esra Erol’da son yaşanan olaylar tüm Türkiye’nin geneline bomba gibi düştü. Eşi Sevim hanımın Mümin Resul adlı şahsa kaçtığını iddia eden Ali Bey Esra Erol’dan yardım istedi. Harekete geçen Esra Erol, Mümin adlı şahsı programı bir arada yüzleştirdi.

DİNİ KULLANARAK 9 KADINI AĞINA DÜŞÜRDÜ

Mümin Resul’ün programında yaptığı açıklamalara daha fazla dayanamayan Ali Bey’in apar topar programına geldi. İkili eteklerindeki parçaları ortaya dökerken ortaya çıkan detayların hepsini şoke etti. Mümin’in kurduğu bir sözde din nesnelerinde kadınların olduğu belirtilirken Sevim’in de aralarında bulunduğu bu kadınların Mümin’e “Aşkım” şeklindeki mesajlar atıldı ifade edildi.

kmggfgfgf-1.jpg

ESRA EROL DUYDUKLARI KARŞISINDA ŞOK GEÇİRDİ

Duydukları karşısında şok yaşayan ünlü sunucu Esra Erol, “9 kadın 1 Mümin. Öyle bir şey ki bir gruba giriyorsun bir şeyler öğrenmek için, grubun içinde adının dışında her şey var” yorumunda bulundu.

“PARTİ KUR OY VERELİM”

Tüm Türkiye’nin birleşmesine düşen bu olayı ünlü Şef Arda Türkmen’i bile isyan ettirdi. Programı izleyen Türkmen, Esra Erol’da da yer alan “Karım gibi ben de 5 yıldır lohusa sendromu yaşıyorum” duyunca “Parti kur oy verin Mümin Resul” diyerek evdeki lohusalık durumlarına bir gönderme yaptı.

b678.jpg

Leave a Comment