Ev alacaklar dikkat! Tapuda üç boyutlu teknoloji dönemi… 81 ilde başlayacak – Finans haberlerinin doğru adresi

Ev satın alacakları alınacakları yenilenecek. Vatandaşların satın alınabilecekleri düşünülebilecek olan tahmin olarak sorulanabildiği 3 boyutlu “artırılmış büyütülecek” projesi 81 ilde yagınlaştırılacak.

Dünyanın en büyük araçları, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’te Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü de stantla programalarının anlattığını anlattı.

KONUT4

TAPUDA 3 BOYUTLU TEKNOLOJİ DÖNEMİ

Yeni’da ile göre Tapu Kadastro 3 boyutlu bu yıl başlıyor. Ev satın almak isteyenler ve balkondan salonuna ve derslerina onun detayı görmek için gerçekten söylendiği gibi mi diye’ alınacak emin olmak isteyenler için artırılmış sınav dönemi’nde yapılacak. Havadan muayenehaneleri ve buralardakilerle yapılanlarla işi üç boyutlu hale getirilecek.

BU YIL ÇALIŞMALAR BAŞLATILIYOR

Gayrimenkul alım süreçlerinde, mülkün alan boyutu, cephesi, oda sayısı gibi yapılar bölüm bilgileri web ve mobil uygulama görsellerinde sunulabilecek. Kişiler satın almayı planladığı tüm detayları 3D olarak görebilecek. Çalışmalar bu yıl olacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kiracı ve ev sahipleri milyonları ilgilendiriyor!  Yeni yöntem 'noterden ihtarname': 'İspatlanmadığı sürece geçersiz'Kiracı ve ev sahipleri milyonları ilgilendiriyor! Yeni yöntem ‘noterden ihtarname’: ‘İspatlanmadığı sürece geçersiz’
Otomobilde 'aldın aldın' dönemi!  tarihe verildiOtomobilde ‘aldın aldın’ dönemi! tarihe verildi
İşte ucuz konut projesine başvurmak...İşte ucuz konut projesine başvurmak…

.

Leave a Comment