Evinde başka bir iç çamaşırını içinde bulunca bulundu! Son mesajın ortaya çıkması… “Daha fazla dayanamayacağım”

Amerika Birleşik Devletleri’nin Wisconsin’deki gerçek bir deneyim yaşadığı haber spikeri Neena Pacholke, birlikte yaşamakta olan bir başka ait bulunduğu içinde bulunduğunda derin bir evde yaşayarak saklanmak. Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir olaydan meydana gelen olayda ortaya çıkan son mesaj spikerinin nişanlısına son mesajda ortaya çıktı. Ünlü haber spikerinin mesajı yedilerini kahretti.

GÖRDÜKLERİYLE BAŞA ÇIKAMADI

2

Kyle Haase ile 2 yıldır birliktelikleri devam eden Neena Pacholke evlilik hazırlıkları. Çiftin 12 Ekim’de düğünlerinin olduğu öğrenilirken Pacholke ile birlikte başka bir yerde iç çamaşırını bularak öğrenildiğini öğrenmiş. Neena’nın ölümünün açıkladığını, iddia ortaya atılsa da, Wisconsin polisinin konuyla ilgili açıklamasını yaptığı her şeyi ortaya çıkarır. Neena’nın bir arkadaşının görüşüne göre 2 Eylül Cuma günü eve kontrole giden ve Neena’nın cansızyle karşı karşıya polisi, genç yaştaki hazırlıklarını doğru kabul etti.

“SENİ DAİMA SECEVEĞİM”

3

Ünlü haber spikerinin ölümünün ardından polis soruşturmasında yeni ortaya çıkan ortaya çıktı. Polis haber spikerinin izleyici nişanlısına bir mesajını tespit etti. Pacholke çözüm olamayacağıda, “Kyle’ı seviyorum. Her zaman seni seviyorum ve her zaman seveceğim. Beni ne kadar mahvetmişn da her zaman bir umut vardı. Bunu sana yapmak için çok fazla ama artık bu acıyla başa çıkamıyorum. Daha fazla dayanamıyorum.” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Görüntüler kan dondurdu!  İlk başta çöp zannetti ama...Görüntüler kan dondurdu! İlk başta çöp zannetti ama…
Doktorlar şoke oldu!  Midesinden 63 tane çıktıDoktorlar şoke oldu! Midesinden 63 tane çıktı
Mahsur kırk yaşında, nişanlısını satın almak istiyor!Mahsur kırk yaşında, nişanlısını satın almak istiyor!

.

Leave a Comment