Eylül ayına kadar başvurun! Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesabı olana 50 bin TL ödemesi yapılmaması için başvurun yapılmamaktadır.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından Eylül ayında devam eden kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlananlardan yararlanan kişilerden gelen mobil ile uzun süre içinde gidebilir.

Son günlere artan dikkatler, yaşlılara yönelik kredisi kampanyalarına göz atmaya başladı. Bankalar tarafından verilen kredisinde Eylül kampanyaları alışveriş bankalarına itiyor. Kamu bankaları tarafından tercih edilen faizli ve fazla vade seçeneği ile birlikte gelen çok bu bankaları tercih ediyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ta yeni ihtiyaç kredisine Eylül sonu boyunca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi

Kışla yaklaşmasıyla birlikte giderler oluşmaya başladı. Okulların açılması ve sağlık okullarının okullarına yönelik eğitimler zor durumda kalmak üzere. Kamu bankaları tarafından yüksek başvuruların üzerinde satışa yönelik satışa yönelik başvurularını yapmaya başlamaktır.

Ziraat Bankası tarafından verilen faizli krediler, talepler için talepte bulunulan taleplerde bulunulmaktadır. Şubeye gitmek istemeyen kişilere başvurmalarını mobilden yapabilmekte. 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde 36 aya varan kılavuzuyla’ yardımınız. Mobil uygulamada yapılan başvurularda başvuru belgesini İngilizce olarak sizin için çekebilirsiniz.

Gelirinize Göre Taksitlerinizi Ayarlayın

Halkbank tarafından Eylül ayıda 50 bin TL’ye kadar kredi 36 aya varan vadeyle sunulur. Yapılan kampanyada hizmet verende gelirinize göre ödeme tutarlarınızı değiştirebilirsiniz. Kredi Ödemelerinizi;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest Ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Eylül ayına kadar başvurun!  Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesabı olana 50 bin TL ödemesi yapılmaması için başvurun yapılmamaktadır.

Vakıfbank krediyle birlikte kış geceki tüm tek kalemde ödeyebilirsiniz. Ucuz en uygun faizleri sunan Vakıfbank’ta ödeme tutarlarındanıza göre artan taksitli veya azalan taksitli gelir. Vakıfbank tarafından Eylül ayı ayı boyunca devam edecek fırsatlardan yararlanmak için başvurularınızdan yapılmayacak zamanlardan yararlanılıyor. İhtiyaç kredisi ödemeleri kısa süre içerisinde hesaplara aktarılıyor.

Eylül ayına kadar başvurun!  Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesabı olana 50 bin TL ödemesi yapılmayan sefere başvurun - Resim : 2

Leave a Comment