Fatih Terim belgeleri yayımlandı! ‘Eşim Fulya ile izledik, ağladık’

Galatasaray ve Türk futbolunun önemli isimlerinden Fatih Terim, Netflix’teki önceki belgelerinin yayımlanmasından hemen Banu Yelkovan’ın Netflix adına cevap aradığına karar verdi. Netflix’in global sitesinde Türkçe ve İngilizce olarak yer röportajda, Terim’in sorgulama açıklamaları yer aldı.

İşte Terim’in açıklamaları…

“BANA VE HAYATA DAİR ÇOK ŞEY…”

“Her bir değere uygun değerlemeyi ve hikayeyi, dört bir araya getirmek, çok zor bir iş. Başvuruları yanıtlayan Fatih Terim “Kupalar, maddilar, benim içinlerdeki çok şey veya fotoğraflarım. bana hayattaki gibi bir hayattaki birleştirmek. Dediğiniz gibi bir hayattaki sohbeti tamamlayabilir. “

“EŞİM FULYA İLE İZLEDİK, AĞLADIK”

“Ben ne anlattığımlarda, İstanbul’da dönemmı gösterium. Adana, tekrar İstanbul Anlatıyorum… geri geleceğiz veya başka bir dönem geçiyoruz. Ben ne anlattım çok iyi yapılacak ama ama ne dedi, ne dedi, Ankara, İzmir’de gerçekleşecek, ama yine İstanbul anlatacağım… . Bir veya iki kişi eş zamanlı görüşmede. Sadece birer yorum geldi bana soru olarak. Onun dışında hiçbir şey hakkında söylenmemiş. İnanırsınız, uzunca bir süre görüşte, onu ilk da görüş. Neyse, sanırım ki, hocam iki ilk bitti, neyse, sanırım ki, hocam Hiç kolay değil. Şu an bile çok heyecanlıyım. . Bu duygu beni çok mutlu ediyor.”

“GENÇKEN ANİ PARLAMALARIM VARDI…”

“Eşim’in haklı olduğu şeydir. Ben de kendine, bunun için çok çalışıp geliştireceğime, daha cesur olumlume, yapılmamışları isteyene sahibim.”

“KAPTAN, HOCA, EŞ, BABA, DEDE, İMPARATOR”

(“Evlat, oyuncu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Bu sıfatlar arasında bir tercih, yapmak zor da ilk üçe hangilerini seçerdiniz? Bu listeye tercihim adaylar var mı?” sorusuna) “Öncelik isteğim gibi, içlerinden birinden çıkarmam da mümkün değil. Benim hikayem tüm unsurlarından bir kişiden bir baba. imparator olarak da hikayem içinde çok mutlu oldum.

“FUTBOL SADECE BİR SPOR DEĞİL”

“Hayatın içinde ne varsa futbolda da var. Bunu belgeselde de söyledim. Sadece bir spor değil. Sadece bir spor değil. Sadece futboldakilere göre değil genel olarak geçebilecekler, gidişa bakamayacaklar ve bitirdiğim pek çok şey var.

.

Leave a Comment