Fatih’te döner saldırganya uğrayan: İkim kullanımda olmayan, adam hastam koptu

Olay, 9 Ekim Pazar günü saat 17.00 sıralarında Fatih Yedikule’de yaşanmıştı. İddiaya göre kağıt toplayıcısı Ferhad Omranıfar, çöp konteynerinden kağıt toplarken hurda arabasını yola park etti. Sokaktan geçen hafif araç sürücüsü Şeyhmus Aykurt, yol tarifi aldığınızda çıktı. Tartışmaya giderken, kağıt toplayıcısında bulunan döner aracını alıp, Aykurt’a saldırarak yaradan yaradan. hareket yönünde mahalleı, döner bıçaklı saldırganı yakalayarak dövdü. Bileğinden yaralanan Aykurt ise esnaf tarafından kendi arabasıyla götürüldü. Gözaltına alınan Ferhad Omranıfar, 10 Ekim’de Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na tutuklanarak tutuklandı. Omranıfar’ın “Kasten yaralama” suçundan 3 öğrenciden 9 kadar ceza cezasını çekmekte olduğu iddiası yaygınlaştırılan talepte bulunuldu. Saldırıya uğrayan Şeyhmus Aykurtya’yı anlattı.

Ekran görüntüsü_8

“BENİM YERİME KADIN OLSAYDI ÖLDÜRECEKTİ”

Aykurt, “Yoldan arkadaştan verme çok kötüydü. Yoldan arkadaşlartan vermesini istedim. Kendi oralı olmadı. Bir daha uyardım. Yolu kapatmıştı. Kendi bana, ‘Buradan TIR bile geçer siz neden gidiyorsanız’ dediniz. rahat geçeriz dedim. O bir sınırlandırdı motorunu çekecek. programlamayı kullanın. Geri kalanını gerçekten kullanın” diye konuştu.

Ekran görüntüsü_9

“9 YIL ÇOK AZ, İKİ PARMAĞIM ARTIK ÇALIŞMIYOR”

Aykurt, “Burada kullanıl. Bu tür şeyler olmayan şeyler olmadı. Doktorum iyi bir ameliyat ihtimaline gerek duymuş. Ortalama 2 ay gibi kalacak. dedi.

Ekran görüntüsü_6

“2 AY ÇALIŞAMAYACAĞIM”

2 ay çalışamayacağını da belirten Aykurt, “En az 15 yıl ceza alması gerekiyor. İnsan canını bu kadar basit görmemeleri lazım. Ben 2 ay çalışamayacağım, 3 çocuk okutuyorum. Biri üniversiteye yeni başlayacak. dedi.

Ekran görüntüsü_7

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ağaç gövdesinden kova kova çıktı!  Görenler hayrete düştüAğaç gövdesinden kova kova çıktı! Görenler hayrete düştü
Ekim merakla beklenen anketi yayınlandı!  İttifaklar arası farktan sonra bir partideki dikkatlerden kaçmadıEkim merakla beklenen anketi yayınlandı! İttifaklar arası farktan sonra bir partideki dikkatlerden kaçmadı
Galata Kulesi'nde korkunç olay!  Herkesten gözümü aldınız... Çevredeki kameralara böyle yansıGalata Kulesi’nde korkunç olay! Herkesten gözümü aldınız… Çevredeki kameralara böyle yansı

.

Leave a Comment