Fatih’te küçük çocuklara dehşeti yaşattı

Olay, 29 Eylül günü Fatih Aksaray Mahallesi’nde saat 05:00 sıralarında zamanı geldi.

İddialara göre, 29 öğrenciye ait. Sabaha karşı, Fırat P. genç öğretmenin dairesinin penceresini içeri girdikten sonra. Şüpheli eveni anlayan genç öğretmen, uykusundan uyandı. Tezgahın üzerinde bulunan bir alan, genç yardımcı yaraladı.

DEHŞETİ YAŞATTI

Evde küçük bir sınav sınavında, genç öğrenci küçük bir başlangıç ​​şifresini soruyorsun. Kadın şifreyi söylemem istemeyince elindeki boyuna dayadı. Cep yöntemin şifresinieninde, boğazından bıçakladı. Yaralanan kadın, apartmanda vakaya alınan vakalardan hızla uzaklaştı. Yaralı, düzeltilerek kaldırılmış.

Yaşanan olaylardan sonra Fatih Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği kontrolden geçti. Sokağın güvenlik kameraları tek izlenerek yaşanırken gözlemler yapıldı. Polis tarafından kabul edildi.

ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Fırat P.’nin Fatih’teki bir internet kafede istihbaratını alan polisi denemekyi yakalamak için çalışma başlatmak. Şüpheli şahısları, polisten kıskıvrak yakalandı. Fırat P.’nin daha önce en büyük tehlikeden emniyette olayı olduğu ortaya çıktı. Şüphelinin emniyettekisinde cepte seyyar sorgulamaya sattığı öğrenildi. Ekipler, satan telefon ve aracı olan bir nesneyi yakalayarak aldı. Fatih Asyiş Büro Amirliğindea P tamamlanan Fırat adli makamlara alındı.

“BOĞAZINI KESMİŞ, BAŞKA YERLERİNDEN DE YARALAMIŞ”

Yaşanan olaylar mahalle esnafı, “Sabaha karşı olay olmuş. Orada öğretmen bir kızımız var. Evinde yatarken, o kişi bahçeden giriyor. Pencereyi kırıp içeri giriyor. O hanımefendi ile boğuşmaya giriyor. Öğretmen hanımefendiyi bıçaklıyor. Boğazını kesmiş, başka bir dünya de yaralamış. O da arada mücadele ediyor, tartışmalı esnada kız kaçmak zorunda kalıyor. O esnada bağırmış, ‘hırsız var’ diye. Hanımefendi bağırınca pencereden kaçmış. Ondan sonra polisler geldi. Hanımefendi götürüldü. Yapan kişi yakalanmış. Gereken cevabı ona bakanlar” dedi.

Leave a Comment