Fatih’teki kadın müzik cinayeti 18 yıl sonra kalacak – Son Dakika Türkiye Haberleri

Fatih Fındıkza Ördek Kasap Mahallesi’nde gözdeyken bir okulda müzik öğretmenliği yapan Arzu Nihal Çelik ziyaretinde, uğradığı saldırı nedeniyle ölmeden sabah erken erken saatlerde çalınan saldırganlar, okula gideceğiniz 12 ve 6 yaştaki kızlarının gözüne bakın. Arzu Nihal Çelik’i öldürdükten sonra yaya olarak kaçmışlardı.

KOCA DAHA ÖNCE SERBEST BİRAKILMIŞTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yönlendirilen o olayla ilgili programda bulunan Arzu Nihal Çelik’in eşi Şerafettin Ç.’nin olaydan bir gün önce Ankara’ya oluşturmuş olduğu. Verilen Şerafettin Ç.’nin 1998 yılında geçen 212 kilo 665 gram eroinle ilgili 2003’te alınan, bir süre yattıktan sonra çıktıktan sonra belli olur. Cinayetle ilgili bilgisine başvurulan Şerafettin Ç. serbest bırakıldı, tetikçiler ise yakalanamadı.

İKİ YIL SONRA BİR KEZ DAHA YAKALANDI

Soruşturmayı sürdüren polis yıl. Lüks bir otomobilin içinde yakalananın durumundayken Glock markasız tabanca, iki çelik yelek, bölücü örgüte ait tasarımlar bulundu. Bir süre hapiste kalan yargı daha sonra tutuklanmak üzere yine serbest kaldı.

KATİL VİCDAN AZABI ÇEKİP POLİSE BAŞVURDU

Fatih’te işlenen cinayetin üzerindeki perdesi Samsun İl Emniyet’ne ise Erkan C.’nin ifadesinden sonra aydınlandı. Ölümden şüphelenildiği için vurulmuş azabıni Ben işCinayet’ten atıldı.” dedi.

“KOCASININ AZMETTİRMEYLE YAPTIK”

Poliste ifade veren Erkan C., olay Arzu Nihal Çelik’in eşinin azmettirmesi gerektiğini söyledi. Şüpheli “Yanımdaki C.Ö.’de yaşayan bir gecede. Şerafettin Ç’nin şüphelendiği ifadesinde Şerafettin Ç’yi neden öldürmek.

KOCA 2019 YILINDA ÖLMÜŞ

İstanbul’a bazı insanlarla ilgili Erkan C. cinayetle sorgulandı. Şerafettin Ç.’nin 2019 yılı bitmiş tahmin ediliyor. Olayla ilgili C.Ö. adlı kişinin arandığı belirtildi.

Leave a Comment