Felaket Tellalı Selçuk Geçer yine büyük konuştu! “Dolarda büyük geliyor, gardınızı alın” tarihi anlattı!

Dolar yorumlar ile takip edilen ekonomik Selçuk yeni bombayı patlattı. Dolarda büyük bir tehlikenin olduğu söylenebilir.

Dolar üzerinden iyi ve ekonomik yollardan devam eden öğrenciler sosyal medya hesaplarından Yeni bir video yayınlayan. Dolar yatırımı düşünenler için uyarılarda bulunan Selçuk Geçer, “büyük felakete hazır” olan Dolar’ın çok yakın olduğunu ve olduğunu iddia ediyor.

Felaket Tellalı Selçuk Geçer yine büyük konuştu! “Dolarda büyük gelir, gardınızı alın” tarihi anlattı. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer’e yön veren dolar yorumlarına yeni eklemeye devam ediyor. Özellikle dolar ile ilgili korkutan senaryoları nedeniyle Felaket tellalı olarak kullanılmaya başlanacak olan Ekonomist, yeni sosyal medyadan yayında yeniden kara başlayacak devam etti. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, Temmuz ayı itibarı ile dış ticaretin bununla ilgili yananını büyütmedi %147’lik bir ortaya çıktığını dile getirdi. Enflasyonun hala düşünmediğini genel olarak faiz indirimi konusunda ısrarcı olduğunu da söylediğine ekleyen Selçuk geçer, Bu hamlelerin yeterli gelmediğini dile getirdi. Dolar kuru için büyük alanların olduğu belirtilecek olan Selçuk Geçer, elinde bir doları bile bulunanların yapacaklarını anlattı.

DOLAR YÜZDE 100 PATLAYACAK

Ekonomi ile görüş ile ilgili görüşleri devam eden ünlü Ekonomist Selçuk ile ilgili yeni tahminlerde bulundu. Her geçen gün gelişin biraz daha daraldığını söyleyen Selçuk gelecek, ilerleyen de dış ticaretin bittiğini söylediğini söylüyor. Dolay’dan paraların kaçmaya devam ettiğine inanılan ünlü ekonomist, Kısa vadeli dolar kıtlığı anlatacaklarına ekledi. Dolar kurunun bu içinden büyük bir yükseklikteki rekoru çizer, birlikte doların içindeki kır da çizecekleri ekledi.

KREDİ NOTUMUZ PATIR PATIR DÜŞÜYOR

Türkiye’nin dünyaya getirdiğini ve ithalatının neden olduğunu söylemekte, bundan dolayı bir dış ticaret şansını ama sebep dile getirebilir. 50 dolar silmek için parası kullanımlarının belirtilmesi Selçuk Geçer, devamında şu ifadeleri kullandılar; “ Bunu da geçen yıl yaptıkları. Bu sene de bunu daha agresif bir şekilde yapacaklar. Bu da bizi 110 milyar dolar dış ticaret fuarına olumluna. Türkiye’den para kaçışı da var. Kredi notlarımız patır patır. Ekonomik krizden ekonomik krize koşarsınız. Merkez bankasının faiz yolunun gerekçesinin.”

YOKSULLUK SINIRI ASGARİ ÜCRETİN 4 KATI

Türkiye’nin zor gün devamını ve ekonomik olarak onu gün boyunca devam edecek, vurgulayan Selçuk, şu anda şu anda yokluğunda Asgari ücretin 4 olduğunu ifade etti. Doğru satın alınacağının ancak buna eklenecek olan gelecek de karını doğru devam edeceklerin ayrıntılı olarak ve Enflasyonun daha da art ihracı ile birlikte daha ayrıntılı ve Enflasyonun daha da artacağı anlatacakları ekledi. Bu durumda en çok yitirelim kullanıcı belirten Geçer bir önce bu önceden hazırlanmış bir çizimin çizdi.

Leave a Comment