Fenerbahçe Beko’nun yeni sezonda giyeceği tanıtılacak


BASKETBOL

12 Eylül 2022 Pazartesi 14:15

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın 2022-23 takım giyeceği formalar tanıtıldı.

Türkiye’nin tüm sektörlerinin en önemli parçalarından biri olan ve Türkiye’nin endüstri sektöründeki bir yere sahip olan tarafından yeniden hayata geçirilen formalarımız, genel çizgilerinin, genel bakışımızla güçlü bir bağ kurmayıyı seyredken, kadronun ruhu ve havasını da yansıtmayı amaçlıyor.

Bu sırada hem basketbolda hem de futbolda lisanslı sporcumuz, geçmişteki takımlarımızna bu gruptan arkadaşlarımızna bu Behafen erkek takımı “Signore” serisi için bizim tarafımızdan gururla elde edilecek 2022-2023.

Yeni sezon formalarımız, takımımıza bu yaz dahil olan yıldız isimlerimiz, Scottie Wilbekin, Nemanja Bjelica, Johnathan Motley ile Metecan Birsen’in tanıtımıyla görücüye çıktı.

Eskin kutsal örnekleme bir miras görünümünde ve bir oluşturma gelen Çubuklu forma; dinamizmimiz vurgu yapacak olan Lacivert formamız; Beyaz formalarımızı özleyen taraftarlarımızın da unutamadığımız Beyaz formamız ve en çok parçalarımızdan, ‘Sarı Mirasımızın da bir olan Sarı formamız, “Signore” serisi taraftarlarımızın beğenisine sunulanlar.

Bu renklerin bir parçası olan onun bir ismin sahaya çıkışında sarı yoldan gelen güç ve cesareti gösterme arzusundan tasarlanabilen Fenerbahçe Beko’nun yeni sezon formaları Fenerium’larda!

Basın Fotoğrafları

Leave a Comment