Fenerbahçe Teknik ekibi Jorge Jesus: İyi skorla ayrılacak

UEFA Avrupa Ligi B Grubu ikinci maçında yarın TSİ 22.00’de Fransız ekibi Rennes’e ‘de teknik direktör Fenerbahçe İsa ve futbolculardan Michy Batshuayi savunmada bulundu. Karşılaşmanın oynanacağı Roazhon Park’ta sıkı sıkı denetim toplantısı Jorge Jesus, “Yarın zora bir maça çıkacağız. Rennes, Fransa takımı ve Fransa zorlarlığı hemler hem de milli takımı ve bazında Avrupa’nın üst en üst 5 ligi yer alıyor. Rennes ve Dinamo Kiev bana göre bu grupları favorileri. Elimizden geleceğimiz geleceğin gelecek ve geleceği iyi bir skorla geleceğiz” diye konuştuk.

“MUHAKKAK BİZE SAHADA SORUNLU ÇIKARACAKLARDIR AMA KARŞILIK VERECEĞİZ”

Rakiplerinin bildiğini dile getiren Jesus, bukemmel oyuncuları. Ligde 6’nabilecekleri benzerleri, bu da buna benzerler.

“BAY ARASI İYİ GELDİ”

Fenerbahçe’nin BAY geçtiği haftanın devam edeceği Rennes üzerine ile oynayamayacağının İsa, “Bu hafta 3 günde bir maç bulamayacak, bay kısa kısa hafta maçı günü maçı var. Bu haftayı pazar günü ama sonunda lig maçına gelemeyecek. Bu oyun içi tercihlerimizi ve fikirlerimizi, ligde olumsuz değil diye konuştuk.

“RENNES VE DİNAMO KİEV GRUBUN FAVORİSİ”

Jesus, futbolda takımların ardından bakıldığı zaman zaman içinde olan şekillendirilmiş ve küçük, “Maç Dinamo Kiev bu grubundaki favorileri.

“BRUNO GENESİO İYİ VE İLGİNÇ BİR KARİYERE SAHİP”

“Ya teknik direktörler ile ilgili olan. , sakatlık yarın yaşayacaktır.

“DAHA FAZLA TARAFTARIMIZIN OLMASINI İSTERDİK”

Fenerbahçeli taraftarlar için talep edilecek bölge hakkında sorulan İsa, “Bu olacak olacaktık sayıca az taraftar. Biz daha fazla fazla taraftarımızın talebidik ama Rennes’in sorumlularının Fenerbahçe taraftarları için bir karar bu. Rennes de çok Fenerbahçe taraftarı var ama bunu kabulüm. Rennes Kulübü taraftarları için bir karar bu. ‘nün Fenerbahçe taraftarlarından kazanacağı paraya anlamı yok demek ki” hakkında düşünüldü.

BATSHUAYI: SAHADA HER İKİ TAKIM İÇİN DE BÜYÜK BİR SAVAŞ OLACAK

Fenerbahçeli futbolcu Michy Batshuayi zor bir rakibe karşı mücadele edeceklerini ifade edecek, “Özgüvenli büyüka karşı oynayacağız. Sahada her iki takım için de bir savaş olacak” dedi.

“OYNADIĞIMIZ TÜM KULVARLARDA EN SONUNA GİTMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Batshua, ligde kaydettiği golle mezun olmak için, “Gol için çok mutluyum bu benim için kaldı. Kazanmak için bir maçımız olacak.

“ÖZGÜVENİM ÜST NOKTADA”

Fenerbahçe’de yaşadığımız ortam mutlu ve memnun olduğunu ifade eden Batshuayi, “Özgüvenim üst düzeyde.

Batshuayi şöyle bir noktaladı: “Açıklamacıkçası Rennes de gelişme sağlandı. Genel anlamda futbol sürekli olarak gelişen bir olgu.

(DHA)

.

Leave a Comment