Fenerbahçe Teknik Genel Müdürlüğü: ‘Dinamo Kiev’in favorileri ama bu kadar olabilir’

class=”medyanet-inline-adv”>

UEFA Avrupa Ligi’ndeki maçında Rennes kozlarını paylaşacak olan Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, basın toplantısında açıklamada bulundu.

İşte Jorge Jesus’un sözleri;

Yarın zor bir maça çıkacağız. Bana göre bu grubu iki favorisi Rennes ve Dinamo Kiev. Ama maçlardan sonra bu hedefler. Şu anda fikrimdeki, iki takım grubu favorisi. Biz bunlardan bahsetmek için aralarından bahsedeceğiz. Gruptan çıkmak için iyi bir şekilde sonuçlaktan istiyoruz”

SORUN ÇIKARACAKLAR

Rakıbımızın buyur. Mükemmel oyuncuları var. Ligde 6. sıradalar, bu kadar ünlü görünüyorlar. Bize sahada problem çıkaracaklardır, kaliteleri var. Biz buna cevap düzenleme. Bizim gibi çok fazla oyuncu değiştiriyorlar.

class=”medyanet-inline-adv”>

ARA İYİ GELDİ AMA…

Jorge Jesus: “Bu hafta 3 günde bir maç günük, ligde BAY geçtik. Pazar oynayacağız. Tabi ki bu konuda ara iyi ama kısa sürede lig maçına çıkacakız. İki maçta, biri seçimden daha önemli olmayacak. ve tavsiyelerimizi iletmek

OYUNCULARIN DEĞERİ DE ÖNEMLİ

Genesio iyi ve ilginç bir kariyeri var. Ama sahada teknik direktör oynamayacak yarın. İki takım karşılaşacak, tabii ki hocaların değeri önemli bir o kadar değerli değerde.

.

Leave a Comment