Fenerbahçe Teknik Televizyonu Jorge Jesus baş döndürüyor

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe Teknik takımında Jorge Jesus hera farklı 11’ler ve takımlarla ilgili çalmani Avrupa Ligi’ndeki Rennes deplasmanında da devam etti. Güçlü Fransız apartmanı ve orta sahada İsmail Yüksekarak, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahve’ye şans veren Jesus, Süper Lig’de oğlu 3 seans kısa sürelerle verilen ve Dinamo Kiev tartışmasında yedek oturttuğu Bright Osayi-Samuel’i ilk 11’de oynatın , rakibin en önemli silahı olan Sulemana’yı kilitlemeyi başardı. Portekizli teknik bakım Rennes deplasmanındaki bir başka sürprizi de Lincoln’ü ilk 11’de sahaya sürmesi oldu.

Lincoln’ü ilk kez sol bek oynatmıştı

‘Oyuncular, düşünülebilecek tempolu ve fizik gücü üzerinde oyunu, yine dersini yerleştiren İsa’yı sıkmayı uygulayan hemki kasayı sıkmayı kullanın. Jesus’un düşüncesi bir başka özellik de yarışma içinde oyun ortamından korkmaması. Usta bir oyuncu gibi 3’lü savunmadan 4’lüye, Adana Demir maçında Lincoln’ü kariyerinde sol bek oynatması gibi bazı oyuncularta görevlendirebiliyor. Bütün bu cesur mezra doğal olarak Fenerbahçe’nin tesislerin işlerinden daha da zorlaştırıyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

FRANSA MEDYASINDA FENERBAHÇE ŞAŞKINLIĞI

Fenerbahçe’nin deplasmanında 2-0 geriden geldiğinde 2-2 Fransızına tarihinde da büyük zafer kazandı.

L’Equipe gazetesi, Rennes’in son dakikalarda gelenaltı gölünün tamamında geniş bir yerleşimin içindeyken, “Traore’nin oyundan atılmasının Rennes, Fenerbahçe’nin geri dönüşüne direnemedi. Bourigeaud iki hata yaparak Fenerbahçe’nin geri dönüşünde başrol oynayacak” dedi. Diğer medya kuruluşlarının maçla ilgili başlık ve yorum şöyle:

RENNES HER ŞEYİ MAHVETTi

Foot Mercato: Rennes, Fenerbahçe’ye katılım. Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci’den harika gol sayesinde mucizevi bir şekilde gelen geri dönüş imza attı.

Maxi Foot: Rennes her şeyi mahvetti. Gerçek bir kırmızılık… Traore’nin kırmızılık ve Bourigeaud’un aptalca penaltısı Fenerbahçe’nin geri dönüşüne zemin hazırladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Le Figaro: Gecenin kahramanı Kahveci. Attığı golde yarattı.

.

Leave a Comment