Fenerbahçe’de Arda Güler yapmak! Rekor hesaplanırken yok pahasına geçiş

Wolfsburg, Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler için pusuya yattı. Alman ekibi, Güler’i kalacaktaki özel maddeyi kullanarak planlamaya başlıyorlar.

18 MAÇ SAHADA KALMASI GEREKİYOR

Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre, Maçların planının oğluna oyunda verilmiş olan Arda’nın içinde bulunan 1500 dakika oyununda sezonunu tamamlaması zora olmuş durumda. Genç futbolcunun 1500 dakikayı doldurması için tam 18 maç sahada gerekli. Arda şu ana dek sadece 156 dakika şans bulabildi.

ARDA GÜLER’E HABER YOLLADILAR

Bundesliga ekibi Wolfsburg, 17 Temmuz’da tamamlanacak olan projesinde gelecek oyuncu transferinde gelecek. Arda için 11’de oynamanın içinde bulunan bir sözleşmeyi hazırlarken Wolfsburg futbolcuya ve menajerler yıllık haber yolluyor.

SERBEST KALMA BEDELİ 5 MİLYON EUROYA DÜŞECEK

Wolfsburg’un teknikörü Niko Kovac’ın çok beğendiği Arda Güler’i artırmada incelenmek ve bu ilaveten teşvikte beklemesi iletti. Eğer Arda Güler sözleşmesinde bulunan 1500 dakika oyun şartını satın almadan kalma bedeli 5 milyon euroya alacak.

HER YOLU DENİYORLAR

Şimdiden piyasa değeri 9 milyon euroya ulaşabilen ve kendi yaşamın en değerlisi olan Arda Güler için euro bonservisin yanı sıra 5 milyonluk bir imzası da kabul eden Alman adlı genç oyuncunun bir hedefk için onun yolundan gidiyor.

Leave a Comment