Fenerbahçe’de İsmail Yüksek 4 ayda 6’ya katladı

class=”medyanet-inline-adv”>

F.Bahçe’ye 2020’de geleceğin yıldız adayı olarak Gölcüspor’dan transfer, aşağıda bulunan Yüksek yerdek bulamayarak önce Balıkesir’e, daha sonra Adana Demir’e ve Bursa’ya kiralanan İsmail bu Jorge Jesus’la tam olarak yeniden doğdu. 6’sı Avrupa’da 2’si ligde olmak 8 oyunda alan genç futbolcu’daki tüm karşılaşmalara 11’de çıkarken hem takımına kattı hem de kendi gücünü artırdı.

verilen ikramiyeleri iyi değerlendirdi

resmi olay Bursaspor’da kiralık maça İsmail Yüksek, Spor Toto 1. Lig ekibi ile 30 çıkarken 3 gol, 2 asistlik bir performansa imza attı. Sözleşme sona erip Fenerbahçe’ye geri döndüğünde piyasa değeri 350 bin Euro idi. Jorge İsa’nın verdiği şansları iyi değerlendiren ve görevlerle karşılaşan performansla büyük beğeni toplayan İsmail 4 ay gibi kısa bir süre içinde 6.5 kat artırıp 2.3 Euro’ya ulaştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rennes maçında maestro sevkıyat

Jorge’un hazırlık olarak hazırlık maçlarında İsa’nın ön önlerinde önlerinde önlerinde önlerinde önlerinde önlerinde meydanlarda bulunan libero ve merkezlerde devam eden bir performansla alacak. Bu bölümdeki sezonbahçe’nin 8 dakikalık bölümündeki bu tesisteki 577 İsmail Yüksek, evde kalan ilk görevde görev yapan Rennes eğitimda merkez saha konumunda bir maestro gibi takımı hedef olarak bir ön plandaki gibi.

Wien maçında gol attı

Jesus’un hazırlık maçlarından bu yana ağızdan bir eğitim gibinın verdiği İsmail, Portekizli hoca talimatlarına uyarak başarı çizgisini yukarılara taşımayı başardı. 4-1’lik Avusturya Wien maçında Fenerbahçe formasıyla bir de gol atarak çıkışını taçlandıran İsmail Yüksek’in hem Avrupa, hem lig hem de kupada oynayacağı için maçlarla bu sezon sonu 5-6 milyon Euro seviyelerine sürüşü bekleniyor.

.

Leave a Comment