Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un Arda Güler planı ortaya çıktı!

teknik direktör Jorge İsa, sözde sözde kullanılmadan idmanlarda kullanılır. Genç futbolcuya beklenenden az süre nedeniyle eleştirilen Portekizli hoca, Arda için özel bir plan yaptı.

Arda‘Şu anda takımında olacak şekilden sürecek olan Jesus, 13 Kasım’da maçı finali olacak. 1 ay sonunda olacak. Tecrübeli hoca ünlüca yıldız Cristiano Ronaldo’nun geleneksel Sporting’den Manchester United’a alıştırarak antrenörü İstanbul’a davet etmişti. İsa, Dünya kupası arasında bu hocayla çalışacak Arda Güler’e ligin yeniden başlamasıyla daha fazla sürecek.

ALTAY BAYINDIR’A DESTEK

Fenerbahçe teknik ekibi, Karagümrük maçında penaltı ve hedef goller için yaptırdığı tribünlerin bir bölümünü tepkisiz bırakan Altay Bayındır’ı motive etmeye çabalamaya. İsa ve yardımcılarının, AEK Larnaca maçında 24 kaleciyle özel olarak görüşüp ahlaki verdiği öğrenildi. İsa’nın, Altay’a takım için çok önemli bir şey olduğu bildirildi. Takım deneylerinin da Karagürük maçından sonra Altay’ın moralini seçime gelen bilgiler arasında.

MAÇI KAZAN TURU ATLA

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi B Grubu 4. maçında bugün Kıbrıs Rum Kesimi Yönetimi ekibi AEK Larnaca ile deplasmanda karşılaşacak. Saat 19.45’te başlayacak ve Exxen’den naklen uygulanabilecek yarışmalarda Sarı-Lacivertlilerde yapacakları Peres, Arao, Mert Hakan ve ile kas yapacak Zajc forma giyemeyecek. 7 puanla lider konumda bulunan F.Bahçe, bugün halinde bitime iki hafta kala ilk iki yanında yer seçiminiz çıkmayı garanti edecek.

.

Leave a Comment