Fenerbahçe’de sıcak gelişme! Jorge Jesus için karar verildi!

Son dakika haberleri… Son listeden şampiyonluğundan uzak kalan , 2022-2023 Süper Lig’i kazanmayı hedef olarak belirledim. Sezona şampiyonluk parolasıyla küresel-lacivertli ekipte teknik direktör Jorge Jesus’un yönetiminde memnun oluyor.

Sezon başında göreve gelen Portekizli çalıştırıcı, Fenerbahçe’nin çıktığı 17 resmi maça çıktı. Bu 17 galibiyet 10 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan İsa, sarı-lacivertli taraftarların da gözbebeği geldi. Bu durumu bozmak istemeyen ve Jorge Jesus’u eğitmek istemeyen Fenerbahçe yönetimini eğitmeyi öğrenmiş.

SÖZLEŞMESİ UZATILACAK

Fenerbahçe, Portekizli hocanın sözleşmesini uzatıyor. Yönetim, ocak yeni yapacak Jorge Jesus’la sözleşme. Hocanın transfer bütçesine uygunlara de dev bütçe ayıracak. İşte gelişmenin detayı…

Teknik direktör Joge Jesus, oynattığı futbol ve demeçlerle taraftarların sevgilisi geldi. Sezon başında 1 sözleşme imzalanan Portekizli teknik adam ile transfer dedikoduları da durmuyor.

Son olarak adı Brezilya Milli Takımı ile de anılan Jorge Jesus için Fenerbahçeli okullarından geçti.

Fenerbahçe, teknik direktörlük hakkında ezberleri bozan ve tam anlamıyla bir futbol devrimine imza atan Jorge Jesus’u uzun uzun yıllarını tutmak istiyor.

Sezon sonunda bitecek olan Jesus’un Milli Takımı için onun adının geçmesinin kolları sıvamasına neden oldu. Yönetim, ocak.

Ayrıca Portekizli hocanın sevkıyat için. Bu doğrultuda astronomik bir bütçe oluşturulacak. 68 teknik teknik adam futbolda tek yetkili olacak Altyapı da Jesus’un kontrolüne girecek.

Jorge Jesus formanın anlamı Fenerbahçe’ye kazandırılmıştı. Özellikle Brezilya ve Portekizli isimlerine odaklanan Fenerbahçe’nin gelecek sezon da bu plana uygun hareket etmesi bekleniyor. (Sporx)

.

Leave a Comment