Fenerbahçe’nin adı Jorge Jesus, Rennes’in tanımıydı: Demek ki ki paraya hasta hoca yok

UEFA Avrupa Ligi B Grubu ikinci maçında Fenerbahçe, deplasmanda Rennes ile karşılaşacak. Zorlu maç öncesi sarı-lacivertlilerin teknik direktörü Jorge Jesus açıklamada bulundu.

“TARAFTARIMIZIN DESTEĞİNE SAHİP OLMAK İSTERDİK”

Rennes tarafından trafik gösterilerek satış yapılmaması konusunda gelişmeli hoca, “Sayıca çok fazla taraftarımız olamayacak. , kabul etmemiz gerekiyor. Bu durum denemeleri, Rennes’in Fenerbahçe biletlerinden kazanacağı paraya anlamı yok demek ki.” dedi.

Jorge Jesus’un açıklamaları şöyle:

“RENNES VE DINAMO KIEV GRUBUN FAVORİSİ”

“Zor, Fransa’nın bir takımı olarak geleceğiz. Rennes, Fransa’nın bir takımı olarak iki favorisi Rennes Dinamo Kiev. Biz seçim ve seçim için seçim yapmak. Gruptan bir seçim için iyi bir sonuçla ayrılmak. istiyoruz.

“BİZİM GİBİ ÇOK FAZLA OYUNCU DEĞİŞTİRİYORLAR”

Rakıbımızın buyur. Mükemmel oyuncuları var. Ligde 6. sıradalar, bu kadar ünlü görünüyorlar. Bize sahada problem çıkaracaklardır, kaliteleri var. Biz buna cevap düzenleme. Bizim gibi çok fazla oyuncu değiştiriyorlar. olgunluğumu göstermem gerektiğini gösterir.

“LİGDE OYNAYACAĞIMIZ MAÇI DÜŞÜNEREK TERCİH YAPACAĞIZ”

Bu hafta 3 günde bir maç yapmadık, ligde BAY. Pazar oynayacağız. Tabii ki bu geçen ara iyi geldi ama kısa sürede lig maçına çıkacağız. İki maçta, diğerinden daha önemli değil. Ama ligde oynayacağımızı düşünerek düşüncelerimizi ve fikirlerimizi geliştirmek için.

“GENESIO’NUN İLGİNÇ BİR KARİYERİ VAR”

Şu ana kadar düşünürüm Rennes ve Dinamo Kiev’in gözdesi gibidir. Ama maçlardan sonra bu hedefler. Şu anda fikrimdeki, iki takım grubu favorisi. Genesio iyi ve ilginç bir kariyeri var. Ama sahada teknik direktör oynamayacak. İki takım karşılaşacak, tabii ki hocaların değeri önemli bir o kadar değerli değerde. Santamaria oynayabilecek mi, Bilmiyorum. Onlar bizim gibi çok fazla yardıma çalışıyorlar. Aynı şekilde aynı şekilde olacaktır.

“BURADA ÇOK FAZLA FENERBAHÇE TARAFTARI VAR”

Sayıca çok fazla taraftarımız olamayacak. Biz olmalarını isterdik. Taraftarımız da olmak isterdik. İşte burada isterdik. Burada çok fazla Fenerbahçe taraftarı var. sahip olmak isterdik. Ama mümkün değil, kabul etmemiz gerekiyor. Bu durum denenebilir, Rennes’in kazanacağı paraya bileti yok demek ki.”

Leave a Comment