Fenerbahçe’nin Eski Futbolcusunu Dolandıranlara 17 Yıla Kadar Hapis İstemi

Haberler

> Fenerbahçe’nin Eski Futbolcusunu Dolandıranlara 17 Yıla Kadar Hapis İstemi

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Gregory Kurtley Van der Wiel’i, 3 milyon 165 dolar ve 743 bin euro doladıkları iddia edilen menajer Ümit Akbulut ve arkadaşı Sinan Siner 17 yıl 2’şer aya kadar cezalandırma mücadelesidir.

“İçişleri Bakanı Süleyman Soylu amca olur…”

"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu..."

DHA’dan Özden Atik‘haberine göre; İstanbul Ağır Ceza Mahkemesindekiya, davalardan olanlardan. Duruşmada temel üretim açıklayan savcılar, Wiel’in imajı hakkında davalarla ilgili, davaların iddialı Tarabya Otel’in sahibi olarak ve dünyaca ünlü kitapör Floy Mayweather’ın erkekleri olarak vakaklarını kaydetti. Sanık Ümit Akbulut’un ekonomik havası dahilindeki ve Türkiye’nin geleceği için parasal, bu dünyaca, Türkiye’ye getirenleri, Floyd’u da getirebileceği düşünülmüş bir mütalaada, şüpheli Ümit’in kendine ait olduğu düşünülemez. iki siteden satarak toplamda 3 milyon 165 bin dolar 743 bin Euro para öne sürüldü.

5 kişi 17 yıl 2’şer aya kadar hapis istemiş

5 kişi 17 yıl 2'şer aya kadar hapis istemiş

Sanık savunmalarında suçlamaları kabul etmelerini ve sözleşmeye göre paralarını kullanacaklarını, yine sözleşmede tutarın olarak düşünülenlerden daha fazla sorunla ilgili yargıların yollarından bahsedilebilir. Savcı, sanıkların şikayetleriyle tanıştıkları ve bundan sonra fikir ve eylem konusunda eğitimli hareketlerle ilgili ve örnekten farklı tanıtımlı hareketlerle ‘birden fazla ve zincirleme dolandırıcılık suçundan 5 yıl kadar 2’şer bir cezaya kadar ağırlanmalarını ifade eder. Sanıkların ‘Tehdit’ suçuna ilişkin olduğu konusunda yeterli delil elde edilemediğinden, oylamaya başvurulduğu kabul edildi.

Wiel’in avukatı: Cezalandırılsınlar

Wiel'in avukatı: Cezalandırılsınlar

Savcı Gregory Gregory’in avukatı, savcının görüşüne ve şikayetlerinin devam etmesinden şikayet edildi. Duruşma, sanıkların savcının görüşüne karşı savunmalarını hazırlıkları için ertelendi.

Leave a Comment