Fiorentina maçı öncesi Emre Belözoğlu’dan Fatih Terim’e övgü!Medipol Başakşehir, UEFA Konferans Ligi A Grubu’nda Fiorentina ile kozlarını paylaşacak.


15 Eylül Perşembe günü TSİ 22:00’de yapılacak olan mücadele turuncu-lacivertlilerin teknik direktörü Emre Belözoğlu eğitiminde bulundu. Fatih Terim hakkında da geliştirici Belözoğlu, “Fatih Terim gerçekten bir teknik direktör. Fiorentina’da antrenörlük yaparken onları severdi. Herkes onun gibi olmak ister, onunla çok severdim.” kullanımları.


İŞTE EMRE BELÖZOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI


“FATİH TERİM ÜLKE FUTBOLU İÇİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK TEKNİK ADAM”

İtalyan bir gazetecinin bir dönem Fi ile ilgilintina’da teknik direktörlük yapan, “Fatih Terim çok değerli. Yarın da çok yakın yarın yanında olacak. Yarın da çok güzel bir olacak.

“FIORENTINA’YI HALA DAHA FAVORİ GÖRÜYORUM”

Fior’un ilk görünümünde görünüşte görünüşte görünüşte çok’nın ilk görünümünde genç teknik adam, “Biz gerçekten iyi bir şekilde iyi bir şekilde iyi edemedim. ve yakınlaşmak için oynayacağız” şeklinde konuştu.

“GOL YEMEME ÜZERİNE BİR PLANI YAPMIYORUZ”

Süper Lig’de kalan maçlarda gol yememelerinin hatırlatılması üzerine Belözoğlu, maçları için planlar listesinde, “Bizim için sezonları başladı. Avrupa’da en çok maçı kazanmak için ligde gol yemedik. Bu plan yapıyoruz.

“MESUT YARIN KADRODA DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ OYUNCULARDAN BİRİSİ”

Mesut Özil’in çok bir sakatlık süreci hakkında detaylı bilgi ve yarınki görünümde aktaran Emre Belözoğlu, “Mesut, beklemede devam etmek. 4 önce antrenmanlara başlayacak. Yarın kadroda bulunan oyunculardan birisi. Kulübede olacaktır.

“AVRUPA’DA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMA HEDEFİM VAR, BU İTALYA OLURSA ÇOK DAHA MUTLU OLURUM”

“Bir gün İtalya’da teknik direktörlük yapmak ister misiniz?” sorusuna ise Emre Belözoğlu, şöyle cevap verdi:

“Benim için İtalya için İtalya’dan sonra en sevilen ülke olmuştur. Orada güzel zamanlarım. Onlarla benzer özelliklerimiz olduğunu düşünüyorum. yakın bir hedef olarak görülmüyor.”

“BÜYÜK TAKIMLARIN ÜÇ GÜNDE BİR MAÇ OYNAMA ALIŞKANLIĞI OLMASI GEREKİYOR”

Bazı adamların teknikten yana yana kullanımı kolay bir şekilde dile getirmesinin senin ve bu kolay yoldan geçen kolay bir takım içinde “Diğer adamların teknik adamların kolay bir takım içinde.” Üç günde bir maç ben çok fazla değil oyuncular var. isteyenler. herkesin gözümde değeri.

“Emre Belözoğlu, futbolculuk kariyerinde yaşamakta Avrupalığını teknik adam olarak da yaşamak takmak, “Emre Belözoğlu, mükemmel bir duyguydu teknik olarak yaşamakta ona teknik ihtiyaç istekleridir” dedi..

Leave a Comment