Flör yedit tanıştı, eve gel gel

Mark Latunski, 25 birlikte Kevin pastırması‘ı bir tanıştıktan tanıştıktan sonra aralık 2019’da öldürdüğünü itiraf etti. Latunski, 18 Ekim’de geleceğim 13 Ekim’de savunması için yardım yapacaktır. Daha önce Latunski suçsuz olduğunu savundu.

Grindr’da tanışmışlar

Bacon’ın 2019 Noel günü öğleden sonra bekleneceği gibi gelmemesi amaçlı olarak yapılacağı bildirildi. Polis, Bacon’ın bir önceki gece arkadaşı olarak, biseksüel ve olan grindr’da bir uygulama arkadaşıyla konuştu. Bu da müfettişleri, Latunski’nin Shiawassee County’deki üstesinden gelin.

Latunski, Bacon’ı sırtından bıçakladığını, tavanlarından sarkıtmak için bir ip kullandığını ve boğazını kestiğini itiraf etti. Polis, polis, yangından korunmak için Latunski’nin ayrıca Bacon’ın cesedinden satın alınmış ve onlar yemek pişirmek için söylediğini söyledi.

sanal kurbanlar aranıyor

Michigan Eyaleti Latunski’nin Polisi devam ediyor ve öne çağırmak üzere daha fazla olası olasına yönelik.

Yetkililer, 2019 yılı içinde Latunski ile randevusu olan evden kaçtığı kişiden iki kişiyle görüştü. Washington Post’a gelişmiş Michigan Eyalet Polisi Üstğmeni David Kaiser, Latunski’nin diğer olaylarla ilgili olarak suçlanmadığını, “Eğer bunların hepsirizaya dayalı ise ve bir kurbanımız yoksa, o zaman şeyin yanında bir yok demektir. sonra bulundu.

Cinayetin sonra Grindr, olaydan dolayı “üzüldüklerini ve korkuedennü” ve ayrılma soruşturan “kolluk birlikteyle birlikte başarmıştır” dedi.

Son odaki yamyamlık vakaları

Ocak ayında Berlinli bir öğretmen Almanya’da 43 bir adamı “yamyamlık fantezilerinin” bir şekilde bağlantılı olarak bulunmuştu. Bir önceki Aralık ayında bir adam 70’i ziyarete gelen yemekle ölümüyle.

54 bağlantı Bob Lee Allen, bir adam yasadışı olarak vardı yılım’de suçlu bulunduktan az 12 Eylül cezana çarptırıldı. Allen’ın kurbanına, yetiştirildikten sonra “parçalarını tüketeceğini” bildirimde bulunuldu.

halktv.com.tr // Dış Haberler

Leave a Comment