FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’dan tansiyonu düşürülen yanıt

Binance CEO’su Changpeng Hao’nun bugün akşam ellerindeki tüm FTX Token’larının satacaklarını (FTT) satacaklarını, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’a çevrilmişti. Bankman-Fried’dan beklenen yanıt, TSİ 20.50’de geldi.

“Savaşla değil, sevgi ve blok zinciri ile yaşayalım” diyen Bankman-Fried, ifadeleri ifadeler:

“Neyse ben zaten başka bir şey yazın,m. Derin bir nefes aldığım ve ancak sonrasında kullanılacak olan şeyler sarf edilebilirm. O da;

Bu ürün içinde bizim olduğu ve benim bu endüstriyi tasarım hakkında ‘herkes’ için en uygun fiyattır.

Çünkü ben bu endüstri için bir şeyler inşa eden herkese büyük saygılar. Bu kişiye saygınız olsun ya da olmasın, aynı hizada kullanmayalım ya dayalım, hepsine davranışlarda bulunma.

CZ de buna dahildir. Savaşla değil sevgi ve blok zinciri ile yaşayalım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Binance CEO’sundan kripto gündemini sarsan açıklama

Ne olmuştu?

Geçen günlerde, Bankman-Fried’ın şirketi Alameda’nın tartışmaları konuşulmuştu. Mülkiyet 14.6 milyar varlık kuruluşunun bulunduğu, bir büyük ise FTT token’ından, sadece 134 milyon nakit bulundurdukları belirtilmişti. ABD’deki 8 milyarların desteğiyle Binance, elindeki tüm FTT’leri satma kararını aldı. Olay, kripto gündemini adeta sarstı. FTT token’ının fiyatlarında hareket ederken Alameda Araştırma ise Zhao’ya ellerindeki tüm FTT’leri 22 dolardan bugün satın almayı satın aldı. Dün, en çok FTT bulunan hesaplardan birinden Binance’e 585 milyon varlık FTT aktarıldı. Sonradan bu işlemin Binance tarafından oynandı.

➤ Binance Haberleri

En güncel haberlere abone olmak için Telegram kanalımıza abone olun!

Leave a Comment