Galatasaray Başkanı Dursun Özbek divan toplantısında Icardi transferinin detaylarını açıkladıGalatasaray Kulübü Divan Kurulunun eylül ayı etkinlikleri yapıldı.


Galatasaray Lisesi’ndeki İnan Kıraç Salonu’nda divan kurulu başkanı Aykutalp Derkan’ın idaresinde grup toplantısındaya kulüp merkezi Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık 80 divan kurulu üyesi katıldı.


Toplantıda geliştirici Özbek, yaklaşık 3 ay önce görevde icraatlarından bahsetti.


Galatasaray’da satın alma, maliye önceden ve öz planlarından bahsederni aktarılacak 3 konudan önce ve genel plandan sonra yaklaşık 3 kez geçmiş. .isten Galatasaray’da sevgi ikliminin. Galatasaraylıların gelecekte yaşayabileceği barışması gereklik. diye konuştu.


Mali açıdan kırmızı renkteki tesislere değinen sarı-daklın başkanı, “Gelecekte yakın bir şekilde, Galatasaray’ın tamamlayıcısıydı. kullanımları.


Özbek sarılı kırmızılı kulübün bünyesinde bulunan olimpik sporların yetiştirilmesinde öncü olduğu vurgulanmış, “Olimpik sporların içinde yetiştirmek mekte. değerlendirmesinde bulundu.


“Artık barış, ikliminin Galatasaray’a devam etmek için geldi.” diyen Özbek, ” Herkesini sevmenin önce geldi. Bu iklim oluştukça, bundan hoşlanmaktan vazgeçmekten. biçim görüş belirtti.


Başkan Dursun Özbek, Galatasaray Adasılar Birliği ile imzalanan Türkiye Bankalar Birliği ile ilgili, Mecidiyeköy’deki gelecek geleceği, Kemerburgaz ve Florya proje ile ilgili sunum yaptı.


Dursun Özbek, planlamayla ilgili planlamayla ilgili yönetimin sağlanacağından bahsediliyor.


FUTBOLDA HEDEFLER


Türkiye’nin 100. yüzyıldaki şampiyonluk sezonuna değinen Özbek, “Futbolda” belirli bir seneyi unutturmak kapsamlı bu daha fazla odaklandık.” dedi.


Yaptıkları transferlerin dünya çapında ses getirdiğini aktaran Özbek, “Avrupa basınında Galatasaray’ın aktarımları konuşuluyor.” diye konuştu.


Dursun Özbek, transferlerin çok para harcandığı şekilde algının üzerinde kadar harcandı, “Transferlerimiz oluşunca, ‘Bu transfer yapılıyorsa ki para harcandı. Kim bilir ne kadar para harcandı.’ gibi anlatılıyor. İnsanlarla ilgili geçmişteki transferlerden edinilen algı bu olabileceği de yansıyor. Ancak durum öyle değil.” kullanımları.


Özbek, gelen oyuncularla verilen bonservis bedel yaşlıların geleceği için muhtemelen kasalarından 5 milyon avro olacak.


Dursun Özbek, transferde başarılı bir bir takım oluşturduklarını kaydederek, “İyi bir performansımızı temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Bu seneyi gururlandıracak bir takımı oluşturduk.” değerlendirmesinde bulundu.


“Transfer Galatasaray’ın kuruşununda gerçekleştireceğiz.” diyen sarı-kırmızılı kulübün başkanı, şöyle devam etti:


“Bu dönemde yapılan transferlerdeki itina, hesap şekli daha önce hiç olmamış. Bugün birçok manada sataşmalar oluyor. İnsanlara inanmakta da ülkede. Çok değerli bir futbolcu Icardi’nin transferine herkes kulp takmaya sınıfı. PSG ile yapılan Icardi’nin maaşına 750 bin avro katkımız var. Kimseyi başka türlüip bükmeye çalışmasın. Bonusunda Icardi 20 gol atarsa ​​75 bin avro daha eğitmek.”


Dursun Özbek, kampanya maç başı ve puan başı bonus değerlendirmeni eleştirerek, “Bu sezon bazı sözleşmelerde maç kazanılması durumunda 3 bin avro indirimli sayılır. Eskiden benim zamanımda primine primine avroduk. O zamanlarda 15-20 bin avroduk. Bu laflardan dolayı belli bir kıskançlık olduğunu düşünüyorum. parası verdik. Bunun dışında kim ne derse desin.” biçim görüş belirtti.


Özbek, erkekda 3 milyon dolar bütçeyle iyi bir kadro kurduklarını, basketbolun bu sezon FIBA ​​Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna ulaşabildiğini aktardı.


Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, kadın basketbol takımında da hedefin Avrupa kupasında şampiyonluk yaşadığını dile getirdi. Özbek, 750 bin dolar bütçeyle Türkiye Ligi’nde de finali hedeflediklerini belirtti.


Dursun Özbek, erkek ve kadın voleybolunda ligde ilk 4’e girmeyi, Türkiye bardağı’nda final ve CEV’de ise en az yarı final maçında yoğun olmak.


ALTYAPININ ÖNEMİNE DEĞİNDİ


Dursun Özbek, altyapıdan gelenlerin gelişinin büyük özenini anlattı.


Galatasaray’ın tüm branşlarda altyapısından gelen kişiler tarafından alacaklarını, “likle futbolda genç yetişkinlerin küçük isimleriyle altyapıdan oyuncuları harmanlayacağız. Hagi ile oynayan genç oyuncularımız başarılı oldu, Avrupa’ya gitti. Sneijder, Drogba ile oynayanlar başarılı oldu. Dünya yıldızlarının altyapımızdan yetişmiş oyuncularla karma çok önemli.” kullanımları.


Özbek, diğer branşlarla ilgili bilgiler verilir.


Toplantı, az sayıda üyenin kulüple görüşmesiyle sona erdi.
.

Leave a Comment