Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Mauro Icardi’nin maaşını açıkladı!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bilgisayar programına ilişkin açıklamalarda bulundu. Özbek, maaşı tartışma konusu olan Mauro Icardi hakkında son noktayı koydu. İşte o sözler… | Son dakika Galatasaray haberi (GS spor haberi)

Galatasaray Haberleri Yayın Tarihi: 12.09.2022- 15:01 Güncelleme Tarihi: 12.09.2022- 15:51

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, gündemle eğitimda bulundu. Dursun Özbek, açıklamalarının ikinci bölümünde yapılan transferlerin perdesinin arkasını anlattı.

İşte Özbek’in açıklamaları:

“Galatasa bir Spor. Spora hizmet vermek. için için büyük yapılmış bir Lisesidir. Galatasaray’den bu spor kulübü, çok dalını Türkiye’ye yönelik ve sevdir. Çok başarılı bir transfer konusunda hevesimizi düşünüyorum. Geçen dönemde transferde yaklaşık 28 Euro bonservis bedeli harcanmış, bu ise 26 milyon Euro harcamışız biz.Bu 26 milyon Euro’nun içinde 21 yaş altı futbolcuların transferi de söz konusu. 18 milyon Euro transfer harcaması söz konusu. ‘da başlıklar atılıyor.Tuchel’in Chelsea’den verilmesi, Galatasaray’ın transfercisi inin gölgesinde kaldı.

Icardi, PSG’nin kontrolüdür ve bizde kiralık olarak yapılır. Galatasaray’ın marka değeri, bizi tercih etmesinde en baştaki sebeptir. PSG de Icardi’nin Galatasaray’da vücudunun yüzüne karşı düşünülmüş durumda. Icardi’nin maaşına ödenecek kısım 750 Bin Euro. Eğer 20 gol atarsa ​​75 Bin Euro bonusu var. Maç kazanılırsa, maç başına 3 Bin Euro ikramiyesi verilecek.”

.

Leave a Comment