Galatasaray-Beşiktaş tartışmasının toplayıcısı gerçek ortaya çıktı! – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Süper Lig’de Galatasaray ile Beşiktaş’ın 13. hafta Sarı- Kırmızılılar’ın 2-1 şampiyonluğu ile sona ererken Icardi golleriyle Aslan’ı galibiyete götürmüş, Siyah-Beyazlılar’da ise Cenk’in golü yetmemişti. Derbiye damga vuran anlardan biri de karşılaşmanın oğul onlarında Beşiktaşlı Tayfur Bingöl ile top toplayıcı çocuklar arasında yaşanan tartışmalardı. Toplayıcı çocukla ilgili gerçek ortaya çıkan. İşte ne…

Tayfur Bingöl, üst toplayan çocuğu itti

Beşiktaş, Galatasaray karşısında 2-1 yenik durumdayken maçın son onlarında üst taca çıktı. Tayfur Bingöl’ün anlatımına saha boyutundaki çocuk toplanabilirlik ve “Gel topu sen al” dedi. Bunun üzerine gidecek olan Bingöl, Galatasaray’da forma giyen Mert Efe Basmas’tı.

saha karıştı

Olayın ardından saha karıştı. Galatasaray yedek takımındanlar ve 4. hakem Kadir Sağlam karşı karşıyana gitti. Gerilimin atışıyla oyunun devam etmesinin ardından devam etti.

Nihat Kahveci ile Tayfur Bingöl polemiği

Karşılaşmanın ardından TRT Spor yorumcusu ve Beşiktaş efsanesi Nihat Kahveci, Tayfur Bingöl’ü eleştirerek “Beni en çok üzen şey Tayfur’un toplayıcı çocuğu itmesi oldu. O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl kusura bakmasın. maçı mı alacaktın Hem armadan bahset hem de o çocuğu it Bu mu Türk bayraklı Beşiktaş armasının karşılığı?” demişti.

Tayfun Bingöl’den yanıt: 5 saniyenin gösterimi

Tayfur Bin, medya hesabından Olympia kostenham’ın 4-2 yendiği maçta, top toplayıcı sosyal topu hızlı olacak şekilde yapılacak olan atakla atılan golü paylaşarak “5 saniyenin kısacık Kahveci” yanıtını son.

5 tercih ne idi?

2019/2020 Tottenham, Şampiyonlar Ligi’nde Olympiakos’u 4-2 yenmişti. İki farklı durumdaki İngiliz takımı, 2-1 yenik durumdayken top toplayıcı Callum Hynes’in hızlı davranması, tacın hızlı atılması sayesinde şu an Beşiktaş forması giyen Dele Alli’nin golüyle birlikteliği yakalamıştı.

gerçek ortaya çıktı

Ajansspor’un haberine göre; Galatasaray’ın 2-1 oyuncu derbi karşılaşması Beşiktaşlı Tayfur Bingöl’ün top toplayıcı çocuğu itmiş ve bu olay gündem olmuştu. Karşılaşmada çok tartışılan Galatasaray’da da forma giyen toplayıcı Mert Efe Basmas’ın oyundan ortaya çıktığı.

Kadir Sağlam oyundan atmış

Dördüncü savaşta Galatasaray U16 Kadir oyuncuda oynayan toplayıcı toplayıcı Basmas’ı oyundan Efe ortaya çıktı. Basmas, Sağlam’ın direktifiyle sahadan alındı.

Sarıyer maçında oynamadı

Oyundan atılan Mert Efe Basmas, otomatik olarak PFDK’ya sevk edildi. 16 Basmas, Galatasaray’ın U16 Gelişim Ligi’ndeki Sarıyer ile karşılaşmasında formamedi.

.

Leave a Comment