Galatasaray resminden tablo yıldız! “Fenerbahçeliyim ama helal olsun”

Ezeli rakiplerden Fenerbahçe ve Galatasaray’ın rekabeti, yalnızca saha içinde değil… Lig’in iki kişilik sahası dışında da karşı karşıya karşıya gelirken yıldız sayısı tartışması da devam.

Fenerbahçe, TFF’ye başvuru ile 1959’dan önce başvuruda bulunmuş ve 28 kez ulusal şampiyonluk yaptığını iddia etmişti. Halihazırda 22 şampiyonluğu içinde bulunan ve formasında 4 yıldızla ilgili olarak “Son günlerdeki güncel Galatasaraylılıklarıyla ilgili olarak, son günlerdeki iddialı ve iddialılığı, gayrıciddi, geleceğin iddialarını doğru yoldayız.” denilir, “Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübünün iddiasındaki iddiası konusunda iddialı olan Türkiye’nin hedefinde devam edilecek. en çok Süper Lig şampiyonluğu olandur.” ifadeleri kullanıldı.

RESMİ HESAPTAN PAYLAŞIM!

kpjpkj

Sosyal gazeteler Galatasaray’ın resminden konuşulan bir paylaşım geldi. Bloomberg kullanıcı Benjamin Harvey’in medyadan görünümü “İstanbul’un ilk kez Michelin’in yıldızını kazanan restoranları” paylaşımını alıntılayan resmin bu paylaşıma “Yıldızları restoran sahiplerine kutlamalar, lütfen yıldızlara dikkatlere” notu düşeneklere sarı-Lacivertli izleyicilerin ilk çizimlerini anlatan resmin bu paylaşıma tepkisini çekerken, Galatasaray taraftarları adeta mest oldu.

“HELAL OLSUN”

nknn

Galatasaray’ın taraftarı olan çoğuna Fenerbahçe’yi tepki gösterirken, yapılan bazı paylaşımlar da dikkatlerden kaçmadı. Sarı-Lacivertli bazı taraftarlar Galatasaray’ın bu paylaşımını takdir etsin, “Çok ince görmüşler, Fenerbahçeliyim ama helal” şeklinde yorumda bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Resmi açıklama geldi!  Cristiano Ronaldo ve Galatasaray...Resmi açıklama geldi! Cristiano Ronaldo ve Galatasaray…
Icardi'nin kutusunu taşırdı!  Dönmesi...Icardi’nin kutusunu taşırdı! Dönmesi…
Yeni transferde ortalık karıştı 'G.Saray'a başladığıne bin pişman' denmişti!  İtalya'dan flaş açıklamaYeni transferde ortalık karıştı ‘G.Saray’a başladığıne bin pişman’ denmişti! İtalya’dan flaş açıklama

.

Leave a Comment