Galatasaray’da Patrick van Aanholt gelişmeler! İtalya’ya gidiyor

Patrick van Aanholt’un Galatasaray’a maliyeti olay oldu. Sarı-Kırmızılıların ayırmayı planladığı Hollandalı yıldızının yeni adresi de şekilleniyor. İşte Patrick van Aanholt’un Galatasaray’a çıkması 6,3 milyon euroluk fatura detayları…

PATRICK VAN AANHOLT’TAN GALATASARAY’A AĞIR FATURA

Galatasaray’la 3 yıllık sözleşme imzalayan Patrick van Aanholt, sezon başına 1.9 milyon euro net maaş alıyor. Geride bıraktığımız sezonlarda bonuslarla birlikte yaklaşık 2,5 milyon euro kazanan sol bek, Okan Buruk tarafından gözden geçirildi.

PATRICK VAN AANHOLT’UN MALİYETİ 6,3 MİLYON EURO OLDU

Devre arasında yolların askerleri beklenen Patrick van Aanholt, Galatasaray yönetiminin 2 yıllık süresinin tamamını talep ediyor. Söz konusu durumda Hollandalı futbolcu 3,8 milyon euro alacağı da tahsilat yapacak ve futbolcunun harcamalarının Galatasaray’a maliyeti toplam 6,3 milyon euroyu bulacak.

KARİYERİNDE İLK KEZ SERİSİ A’DA TOP KOŞTURACAK

Öte yandan Akşam’ın haberine göre Patrick van Aanholt’un yeni adresi de şekilleniyor. Bir zamanlar Lazio’nun kıskacında olan futbolcunun İtalyan devine gideceği konuşuluyor. Transferin gerçekleşmesi halinde Patrick van Aanholt kariyerinde ilk kez Serie A’da forma giyecek.

9 MAÇTA 2 GOLE KATKI VERDİ

Okan Buruk’un planları arasında yer almayan 32 yaşındaki Patrick van Aanholt, bu sezon tüm kulvarlarda 9 maça çıktı ve 2 asistlik katkı verdi.

.

Leave a Comment