Galatasaray’dan tarihi transfer hamlesi! 3 milli yıldızla aynı anda anlaşacaklar

Yaz transfer oldukça önemli isimler kadrosuna dahil olan ve taraftarlarını da heyecanlandıran Galatasaray’ın yeni hedefi,3 milli futbolcu dönemindeyu ara transfer döneminde kadrosuna katmak. Mauro Icardi, Dries Mertens, Juan Mata, Lucas Torreira gibi dünya yıldızlarını kadrosuna katan Galatasaray, oynadığı 13 maçta özellikle yerli davetteki futbolcu azlığı nedeniyle sıkıntı yaşadı.

İLK SIRADA CENGİZ ÜNDER VAR

Fanatik’in haberine göre Galatasaray’ın listesinin başında Marsilya’da teknik direktör Igor Tudor ile yıldızı barışmadığı bilinen Cengiz Ünder var. Milli futbolcuyu Galatasaray’a getirmek isteyen Erden Timur, hem oyuncuyla hem de kulübüyle temasa geçti. Galatasaray AŞ Başkanı vekili Erden Timur, transfer için Cengiz Ünder hem futbolcu tarafıyla hem de Marsilya ile konuşmalarını sürdürüyor. Galatasaray’ın futbolcu hedefini satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadroya katmak.

HALİL AKBUNAR İÇİN PAZARLIK YAPILACAK

Galatasaray’ın alternatif olarak grubu ismise Belçika’nın Westorlo takımında oynayan Halil Akbunar. Oyuncunun ailesinin Belçika’da oturma izni alamadığı için Türkiye’ye gitmek istediği biliniyor. Westorlo, oyuncu için sezon başında Göztepe’ye verilen 1 milyon Euro’yu talep ediyor.29 yaşındaki Halil Akbunar’ın Galatasaray’da bakanlara olumlu baktığı biliniyor. Bonservis bedelini hedeflemeyen Galatasaray’da Erden Timur’un müzakere masasına oturacağı belirtiliyor.

KAAN AYHAN İÇİN SASAUOLO’YLA YENİDEN GÖRÜŞÜLECEK

Galatasaray’ın üçüncü yerli hedefi ise stoper, sağ bek ve defansif orta saha oynayabilen Kaan Ayhan. Sezon başında Sassuolo’nun tutumu nedeniyle transfer için İtalyan kulübüyle tekrar görüşülecek. 27 yaşındaki stoperin Sassuolo’dan ayrılmaya sıcak baktığı biliniyor. Ancak bu transferde Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da masada olduğu biliniyor.

Leave a Comment