Galatasaray’ın adı Ronaldo ve Tehlike mi?

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, önceki akşam GS TV’de hayal edilebilecek programda, yaz transfer döneminde için, “Hiç uygun olmayacak şekilde soruldu. İstediğim ama zamanlayen iki transfer oldu. İsim vermem yanlış olur. İnsan hayaline sınır çizmeyecek. O devam sürecimiz devam edecek.” demişti.

Mertens, Icardi, Torreira ve Mata gibi yıldızların transferinde başrol oynayan Timur’un işaret ettiği iki ismin Hürriyet’in verdiği habere göre Manchester United’dan Cristiano Ronaldo ve Real Madrid’den Eden Hazard olduğu ortaya çıkıyor.

Galatasaray’ın Ronaldo’nun menajeriyle görüştüğünü Hürriyet, 6 Ağustos’ta okuyucularına duyurmuştu. Portekizli futbolcu, “Şampiyonlar Ligi’nde yer almaya bir takımda oynamayacağımı” belirtmiştim. Kiralama Protokolü Tehlike da Real Madrid’den ayrık olarak bildirmişti.

Yaz transfer döneminde At Münihletico Madrid, Bayern, Real, Borussia Dortmund, Napoli gibi kulüplerle menajeri Jorge Mendes görünümlerien Ronaldo’ya tüm kapıları kapatmış ve Manchester United’da. Yaz aylarında yaşananlarla ilgili bir röportajı anlatacak olan Portekizli yıldız, henüz sessizliğini bozmadı.

Manchester United ile sezona çıkan Ronaldo, yeni teknik direktör Erik Hag’ın takımında ilk 11’de yerta karşılaşma. Premier Lig’de 6 süre alan Ronaldo, bu maçların tescili ilk 11 başladı. Diğerlerinde oyuna girdi. Toplam 207 dakika süre alan Ronaldo, henüz gol sevinci yaşayamadı. Portekizli yıldızın bu şekilde bir çocuklukta bulunmuyor.

Leave a Comment