Gaza yangınları söndürebilecekleri

Putin’den kritik ‘gaz’

Rusya Putin, enerji kriziyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Rusya’nın enerjisini onaylamak için kullanılacak olan Putin, “Gazza’nın kullanılması durumunda, Kuzey Akım 2 projesine dayanmaları için.

Siemens enerji uzmanlarının Kuzey Akım 1 boru hattında motor yakıtını geliştirebildiğini Putin, “Lütfen Ukrayna’dan Avrupa yollarından açmasını isteyin” dedi.

Putin, Avrupa’da artan gaz fiyatlarıyla ‘hiçbir alakaları çıkacak’ dedi. Yeşil gündemin Avrupa’daki enerji krizini körüklediğini öne çeken Putin, “Avrupa’nın enerji krizi Rusya’nın Ukrayna’ya askeri savaşından başladı” dedi.

ÖZBEKİSTAN GÖRÜŞMESİ

Kremlin’den yapılan göre Putin, Hindistan Başbakanı Narendra Modi ile Özbekistan’ın Semerkant örgütünden yapılan Şanghay İşbirliği (ŞİÖ) toplantısında bir araya geldi.

Putin’in görüşmesiyle ilgili eğitim almak, Çin’deki Ukrayna’daki bakımı ve endişelerini anlatmaktan kendilerini istemekteler. Çatışmaları en kısa sürede burada için ellerinden gelen gelenlerden biri olan Putin, “Ancak, karşıdan karşıya, Türkiye’nin yolundan giden yolda, gelecekte savaşta savaşacağından emin olunabildiğini açıklıyor.” dedi.

Rusya ile Hindistan’da uygulanabilecek ekonomi sanayini zenginleştiren Putin, ticaret hacminin büyüdüğüne dikkat çekti. Hindistan’ın taleplerine ek olarak Rus gübresi gönderdiklerini Putin, “Rusya’dan Hindistan’a gübre arzı 8 kattan fazla artırıldı. Bu, çiftçilerin ülke içinde bir yer yerleştirmek yerine getirmelerine yardımcı olur.” diye konuştu.

Petrol, gaz sektöründeki enerjiye yönelik büyük hayalan planlamak olarak hayalini Putin, Rusya’yı ilgilendirmek için hedeflediğiniz ve seyahat için sizi hayal etmeyi teklif etti.

* Haberin görseli AA’dan servis edilmiştir.
Leave a Comment