Gelin Evi programı yarışmacısı gelin adayı Hanife Gürdal gözyaşlarına boğuldu

Geri çağırmayla ilgili olan Hanife, gelin Evi adındaki yarışmada da saldırılarla sık sık geliyor.

abone ol

Esra Erol ve Zuhal Topal’ın sundukları izdivaç programlarına katılan ve tavırları, hareket ve konuşmaları ile fenomen gelin adayı Hanife Gürdal Ayvaz yeniden televizyon erkanlarında boy gösteriyorlar.

Show TV’de Aslı Hünel ile Gelin Evi tamamlayıcı Hanife Gürdal, yeniden sosyal gazetelern sık sık ses getireceğe benziyor

Gözyaşlarına hakim olamadı

Gelin Evi’nin 922. Yolu yöntemi Aslı Hunel’in ”Hanife sen bebek düşünüyorsun?” şeklindeki soru, Hanife Gürdal’ın duygulanmaya ve gözyaşlarına hakim olamamasına sebep oldu.

İşte Gelin Evi yarışmasında gelin adayı Hanife Gürdal’ın duygusal düştüğü dakikalar ve yaşananlar:

Hanife Gürdal kimdir?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir’de Torbalı kazayla geldi. 3 olan Gürdal’ın tam adıife Ömrüm Gürdal. Hanife Gürdal, liselidir. 164 cm boyunda ve 59 kg. olan olan Hanif Gürdal, 2015 fuarında sergilendiği ATV ekranlarında sergilenen Escort evlendirme Erol gelin aday olarak katıldı. İlk tasarım Umut isimli bir gence talip olan Gürdal, Umut tarafından reddedildikten sonra 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddederek tüm dikkatleri üzerine dikkat çekti.

10 aydan daha fazla Esra Erol’un daha fazla talibini arayan Han Gürdal, sonrasında 2015 yılı boyunca devam eden Kasım ayından itibaren FOX TV’de düzenlenen Zuhal Top’ın evlendirme etkinliklerine katılarak talip aramalarını devam ettiriyoruz. Şu ana kadar hiç evliliklerini planlayan Hanife Gürdalmış, çıkan taliplere ise hep olumsuz yanıt verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç aday olarak katıldı. Meşhur’Öyle deli gibi esme başım sonu’ şarkısını okula gidenya veren Bayhan, gelin adayı Hanife Gürdal’a talip oldu. Hanife, Bayhan’la görüşmeyi kabul etmeyi hepimiz şaşırtı.

Başını açtı

2017 yılında Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de ölmek-ı Roman dizi dizi oyunculuğu rolüne soyunan Hanife Gürdal, 2018 yılında bir akaryakıt okulunda mezun olarak mezun oldu. Başörtülü olan Gürdal, turnuva başındaki kişiler tepkisini çekti.

Hanife Gürdal, 2019 yılı içinde Kemal Ayvaz ile bağlantı kurmaktı.

.

Leave a Comment