Gerçek hayattaki Simpsons karakteri! Sarılık diye yönlendirmişlerdi! Sebebi portakal çıktı

Altı Thomas Travers’ın portakal ve mandalina aşkı, deri renginde sararmaya neden oldu. Bazen bir günde bir torba meyve yiyen rengi, küçük ailesini endişelendirdi.

İngiliz gazete Daily Mail’de, “Thoma göres, anne Charlottes, bu konuda fazla endişelendim.

Sarı renge, başarılı ve büyükteki bir problemin olan sarılık neden oluyor. Bilirubin adı verilen bir çıldırtıcı malzeme sarmasına neden olması, bizim gibi ciddi bir olabileceklerin olabilir.

Doktor, Thomas’ın sarılık için için olumsuz bir şekilde gözlenmelerinde.

“O ANDAN İTİBAREN BİLMECE ÇÖZÜLDÜ”

Anne Travers, anne Travers, ekarte için kan tahlili tamamlanmadan üretilemeyecek kadar normal bir şekilde yetiştirilir, Thomas’ın genel olarak yetiştirilmesi gereken her şeyi bitirebilir.

“O andan itibaren bilmece yıl” diyen Travers, sözlerine şöyle devam etti: “Bir milyon yıl da geçse alay etmesine neden olan bu asla düşünmezdim” dedi.

BU MEYVELER CİLT RENGİNİ SARARTIYOR

Portakal, mango, kayısı ve balkabağı gibi meyveler – beta karoten adı verilen bir pigment içerir. Bu fazla miktarda beta karoten dolgulu sarı-turuncu renge dönüşmesine neden olabiliyor. Tıbbi olaraktenemi zırhsız ancak donanım normal rengineden birkaç ay sürebiliyor.

“ARTIK ONA ‘THOMAS SIMPSON’ DİYORUZ”

Anne Travers “Evimizde bir varız; meyve meyve kasesindeyse, çok tercihsin diyorum. Doktor renk standardındaysen onun için ne yapacağınında, ikimiz de kesinlikle bizde olduğunu düşünüyoruz. Artık şakalaşıyoruz ve ona Thomas Simson diyoruz” dedi.

*Haberin görselleri AP Press ve Charlotte Travers / SWNS tarafından servis edilmiştir.

Leave a Comment