Gökhan Töre’nin yeni görenleri şaşkına şaşkına benziyor! Adana Demispor Başkanı rakamları doğruladı

A Milli Takım ve Beşiktaş’ın formasını terleten Gökhan Töre’yle ilgili son haber, şaşkınlık içinde kalmıştır. Yeni Malatyaspor ile sözleşmesini, cebinden 4 TL ödeyebilen, Beşiktaş’a dönen olmayan, Kartal’a yetişemeyen ile yaklaşık 4.5 milyon lira maaş ve maç başına da 100 bin lira ücret bir yıllık bir takımla sözleşme imzalamıştı.

ASGARİ ÜCRET ALACAK

Siyah-beyazlılarda beklenen karşılayamayan 30’luk, Adana Demirspor’a transfer oldu. Yeniden form tutup, eski günlerine geri gitmek isteyen Gökhan Akdeniz Töre’nin siparişiyle yapılması düşünülemez. Akşam’ın haberine göre; yetişen futbolcu, büyük bir fedakarlık yaparak kulübüyle’asgari ücretli’ki maaş için anlaştı. Kulüp Başkanı Murat Sancak’ın da bu bu doğruladığı ifade edilir.

PERFORMANSA GÖRE MAAŞ ARTACAK

Gökhan Töre, Adana Demirspor’dan ‘asgari ücretli’; yani 6 bin 471 lira ücret alacak. Beşiktaş’tan daha önce aylık 375 bin lira maaş maaşı kazanan Gökhan Töre’nin, yüzde 98.27 eri olmuş oldu. Ancak kalenin Adana Demirspor ile olanne göre; ileride artırıp, forma başlayacak durumda olmak üzere otomatik olarak artacak. Performansa dayalı ücret sistemiyle birlikte Gökhan Töre’nin hem iyi form tutması hem de takıma daha fazla katkı sunması için böyle özel bir bağlantıyla gidildiği öğrenildi.

Leave a Comment