Gölden iki ağızlı, iki başlı ve dört gözlü herkesi şaşırttı! ‘Çernobil’ adı verildi

İki ağzı ve dört gözü olduğu için “Çernobil balığı” olarak gölden çıkarıldıktan sonra viral oldu. Bebekliğin doğumda olmadığı ve küçük yaştaki göldeki boyamanın neden olduğu düşünüldüğünden. Ancak bilim insan kontaminasyonun bir model örneğinden için numune üzerinde uygulama yapmaları.

“KONTROLLÜ DENEYLERE İHTİYAÇ DUYUYORUZ”

kapak1

Güney Carolina biyoloğu Dr Timothy balığa yönelik üniversite olarak, “Radyasyon kaynaklı olanların genellikle daha fazla büyümek, hayatta kalma ve doğurganlığa yol açar. Bu “mutantların” çoğu bu kadar büyüyecek kadar uzun yaşayacak” dedi.

kapak2

Çernobil ve Fukashima’yı bir şekilde geliştirme bilim adamı, büyük büyüme olan Asya sa balıkta olaydan dolayı meydana gelmek için “kontrollü deneylere” ihtiyaç duyulacağını ekledi. Radyasyonun neden olmamasına neden olur. Düzenli olarak radyo kontrollü deneyler olmadan, daha başka aktif durumda böyle bir gözlemlenmedikçe, nedenin ne kesin olarak söylemek imkansız olarak diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

kapak3

Balığın iki ağzı ve gözü gözü var gibi görünüyor. Bazı bilim adamlarının ve sosyal medyanın içinde, küçük bilim insanları ve sosyal medyadaki ikinci fikir aslında iyileşen, açık bir et yarası düşünüyor. Başın öne çıkan’gözlere’ önceleri, uzun süredir popüler olan öne çıkmaktadır. Asya sazanının üretimi biri, başvurunun başının üzerinde, gözlerin üzerindedir. Ancak bunlardan oluşan sosyal medya kullanıcılarını gemin Çernobil’de yakalanmış gibi göründüğünü veya Simsons’taki nükleer santralin suda yakalanan üç gözlü Blinky’ye söylemekten alıkoymadı değildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yıllarca 'Ken Bebek' olarak dolaştı!  Şimdiden haberdarız haldeYıllarca ‘Ken Bebek’ olarak dolaştı! Şimdiden haberdarız halde
İşte Kraliçe'nin kıyafet ve ürünler...İşte Kraliçe’nin kıyafet ve ürünler…
Büyükannesini öldürdüler!  olay görüntüsüBüyükannesini öldürdüler! olay görüntüsü

.

Leave a Comment