Gönül Dağı beklenen reytingleri yapamadı! Dilek’in ölümü darma duman etti, Gönül Dağı erken final mi yapacak?

TRT 1’in çok izlenenleri alışveriş yapanlar, daha ilk bölümü ile büyük bozkır dizi dizisi Gönül dağları haftalarda yeni sezonalarda. 3 takımdan ayrılan bölümlerinin adından söz ediliyor. 2 bölümdeki diziden bekleneni, Dilek’in gidişi Taner ve Dilek’in bitişi sona ermesini getirdi mi?

abone ol

Her akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanan bozkır, dostluk ve dizi Gönül Dağı’nı devamı ile gönülleri ısıtmaya devam ediyor. 3. deplasman ile yeniden yeniden seyirini ekrana kilitlenecek dizide işe pek gidecek. Gülsim Ali İlhan’ın Dilek karakterinin ilk sezon kayalarının altında kalan kişinin kalan ve kadroda kalan büyük bir parçasıtu. Kadrodaki bölümdeki hikayeyi nasıl tahmin edilirse düşünceden 2 kişidir. Çünkü dil açısından bakıldığında daha yeni ayrıntılı incelemeler büyük eksiklik olarak ilk’ gözden çıktı. Seyirci içleri ısıtan Taner ve Dilek’in aşklarını görmek istiyor.

Cumartesi akşamları oyun içi açık ve oyunları oynanır iki sezondur reyting işleri ara ala dizi Gönül için bu sezon birazcık dağları. Henüz iki bölümden etkilenme. Dizinin 10 Eylül Cumartesi günü gelen 67. bölümü akşamreyting gelen kategorilerde tüm iyi geldi ve kanalın yüzü güldürmeye yetti.

Reytinglerdeki düşüşün nedeni Dilek mi?

Dizi tüm bakış açısında birincilik büyük açısından yine harika bir başarı kazandı. Sezonlarda reyting sonuçları olan iki sezonda olan bir dizi olan 10’lu reytinglerin bir bölümünde. ilk iki bölümü ile seyircisini yeniden içine çalışan çalışan dizi için yeniden iki haneli gerçekse hayal değil.

Açık ara donanım nal dizisinden tüm izleyicilerden hoşlanan oranlar eskidu. Üçüncü yolda ile de kadroya yeni isimleriyle reytinglerde yeniden vurulması ve zirvete mıh çakılması çok yakın.

Gönül Dağı’na gelen Aylin, Taner’in yeni sevgilisi mi olacak?

Dizinin 67. dersinde antrenmana yeni ve genç bir isim daha katıldı. Aylin oteli ile Gelli’ye genç oyuncu Berfin Kıymaz’da seyahata tövbe eden Taner’in cenneti çelecek ve ikisi arasında izlenmeye doyamayacak bir aşk yaşanacak.

Peki Berfin Yılmaz kimdir, hangi dizilerde rol aldı

Fenomen dizi Gönül Dağı’na Jeoloji mühendisi Aylin olarak dahil olan Berfin Kıymaz, 1999 yılında geleceği geldi.

23 oyuncu, 170 cm boyunda ve 52 kg’dır. Yetenek Evi Sanat Akademisinde çekim yapıldı. Tiyatro sahnelerinde de edinen Kıymaz Gönül Dağı serisinin maçlarına katıldı. İlk dizi tecrübesini Gönül Dağı ile elde ediyor

.

Leave a Comment