Google’da asla aramamanız gereken 7 kelime

Milyarlarca içerik oluşturucu Google’da bazı korkuya ya da mideye yönelik olabilir. Bağımsız‘aratılmaması gerekenlerden asla kaçmak için kullanılmaz. İşte o kelimeler:

1. Fournier

New York Knicks NBA kaydı Evan Fournierlakabı içinde “Asla Google’lama” ve oyuncuya verilen bu lakabın iyi bir anlatı var. Oyuncunun eski Fransızca’da “Boulanger” (Fırıncı) anlamında gelen, dünyadan önceki bir organdan bir kangren tarihi olarak bilinen olarak.

2. Krokodil

Güçlü opioid sahip sahip bir morfin türevi olan Desomorphine’in satış adı olan Krokodil, Rusya ve Ukrayna’da eroin yerinde. Yasadışı olarak bu mekanın yan programlarıyla ilgileniyoruz “pişirebilen” ya da araç tipinden kullanılan ürünlerden oluşan bir ürüna sahip olan malzemeler bulunuyor. krokodil, “et mekanları” olarak da bilir hale geldi.

3. Ağız larvası (Ağız larvası)

4. Hesap Köprüsü (Kalküs Köprüsü)

Kulağa zor bir matematik problemi aslında temel gibi bir temel oluşturma teşkil ediyor. Dişlerdeki sertleşmiş plaklara verilen bir ad olan kalkülüs okulunun, genel diş hekimi tarafından yapılması gerekiyor.

5. E-posta adresiniz

İnternetteki neyle bölgesi aydınlatıcı ve küçük de olabilir. İnternet üzerinden elde edilen hesaplar, spam, ayrıştırmaları ve daha pek çok ayrıştırma işlemlerini bildiriyor.

6. Yüzük Avülsiyonu

Midesi hassas “yüzük avülsiyonu” kelimesini aramaması gerekiyor. Bir yüzük modeli ya da model dokuya yönelik olarak kullanılacak kadar fazla basınç oluşturması gerçekleşmeden gelen bir şekildedir. En kötü senaryoda kullanımınızdan kopmanıza neden olabilir.

7. hastaneniz

Boğazınız ağrıyor ve bu kadar kötü hissediyorsunuz ve Google’ı gözlemlemeyi bir şekilde kabul ettiğinizi söylüyor. Kendinizi üzmeyin, büyük basit sorudan öğreniyorsunuzdur. Ancak ciddi anlamda hasta amaçlı tasarlanacaktır. Google aramaları yalnızca endişenizi artıracaktır.

Leave a Comment