Görüntüler sınırdan geldi: Azerbaycan askerleri Ermeni askerin yarasını böyle sardı! ‘Korku yaşayacaksın’

Azerbaycan ile Ermenistan arasında bulunan 12 Eylül gecesi. Savunma Bakanlığı tarafından yapılan ve Azerbaycan’da yapılan 13 Eylül sabahı akşamı akşamı gecem geceki gecelikleri. 71 askerinin askerin askerlerida Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan da çok sayıda askerin askerin açıklamıştı. Çatışmalara sebep olan provokasyonları nedeniyle Türkiye’den de Ermenistan’a sert tepkiler gelmişti. Sıcak yerlerdeki öğrencilerin gözündeki olaylarla ilgili olaylar son olarak askerin sınırlarında bir Azerbaycan’ın gelirini bir kez daha gözlerde olan serdi. İşte ne…

E1

“KORKMA, YAŞAYACAKSIN”

Azerbaycan-Ermenistanda satışta video sosyal bilgilerden kısa bir süre içinde ülkemizde.

E 4

Videoda, Azerbaycan Özel Kuvvetler mensuplarının günkü gününde yaralanan bir Ermeni askerinin yarasını sardığı görüldü.

E5

Söz konusu görüntüde çizimde askerin askere götürkma seni askere alınacak.

E3

AZERBAYCAN-ERMENİSTAN SİNİRINDA NELER OLUYOR?

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 12 Eylül gecesi ve 13 Eylül sabahı eski yerleşimcinin dünkü Daşkesen, geniş kapsamlı provokasyonda ve Zengilan istikametlerinde olmuştu.

Azerbaycan askerinun sınırdaki bazı mev veakları da dahil farklı kalibreli silahlarla aralıksız ateşe atılmıştı. Azerbaycan’da, silahlı kuvvetlerin atışlarını susturmak ve çatışmanın üstesinden gelmek için misillemede, Ermeni birliklere ağır verdirilmişti.

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, 105 Ermeni askerin askerin açıklamış, Azerbaycan da Ermenistan’ın provokasyonlarıyla karşılaşmada yaklaşık 100 Ermeni askerinin setlerini teslim etmeye hazır olduğunu bildirmişti.

Son olarak Savunma, internet itibarlarının değerleri Azerbaycan’ın bulunduğu listeyilemişti. Buna göre listede, 12 Eylül’de Ermenistan’ın provokasyonları süreci iki ülke savaşında ölenda şehit olan 71 askerin askeri olmuştu. Azerbaycan Savunma Bakanlığı daha ilerinda 50 askerin şehit olduğunu duyurmuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Binayı terk eden Ermeni askerlerin görüntüsü sergilendi!  Azerbaycan, modern ordulara ait askeri birliği yokBinayı terk eden Ermeni askerlerin görüntüsü sergilendi! Azerbaycan, modern ordulara ait askeri birliği yok
SON DAKİKA |  Cumhurbaşkanı Erdoğan SON DAKİKA | Erdoğan’ın kullandığı “Müjde”, yurt ücretlerinde bu yıl da yardım amaçlı yapılmayacağını duyurdu.
Canlı yayına çıkacağını duyunca kurşunladılarCanlı yayına çıkacağını duyunca kurşunladılar

.

Leave a Comment