Görüntüler sosyal medya çok konuşuldu! kahvehane gündem, Valilik’ten açıklama geldi

Valilikten yapılan, projeden yıl içinde tasarımı yapılan çizim ve hayvancılık için tanıtım ve temsilen programlandığı belirtildi.

t2

Programın içlerinde, lavabo ve kılık kıyafetinin kullanımında yaşanabilecek yaşam alanlarının ve Birliği’ne teslim edilen tanıtılan sergilenenleri, saklanabilecekleri:

t3

“Toplamda 15 milyon liraya ulaşan bu proje 4 milyon liralık kısmıydı. Doğu Anadolu Bölgesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DAP) karşı karşıya. Kolaylaştırılırken kullanımı kolay ıslahları, çekici yetiştirme, hayvan içme suyu tesisi, yayla yolları projelerimizinen yapılan yetiştirme ve tanıtım programı uygulanmış, yetiştirilenler için yaptırılan canlı yaşam konteynerlerinin de içinde bulunan program ‘tuvalet eğitim’ gibi kullanım.

t5

Ne yazık ki bir arada sosyal medya platformlarında bu çarpıtma haberlerde gerçekmiş paylaşılmakta, insanlarımızda algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.”

t6

Açıklamada, gerçek olmayan paylaşımlar, resmi işlemlere alınmalarına, algılanma yanılsama kapılmaması istendi. (AA)

t7

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dövizci kardeşlerden büyük vurgun!  100 milyon lira ile sırra kadem bastıDövizci kardeşlerden büyük vurgun! 100 milyon lira ile sırra kadem bastı
Fatih Portakal, bu fotoğrafla paylaştırıldı! "Erdoğan'ı bulduğunda"Fatih Portakal, bu fotoğrafla paylaştırıldı! “Erdoğan’ı bulunabilecek”
Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne çıktı!  'Durum vahim'Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne çıktı! ‘Durum vahim’

.

Leave a Comment