Guardian, Silikon Vadisi’nin altın çağını sorguladı

Şirketlerin genişleyenler arasında geçen gazeteler, Amerikalılardan oluşan algıya dikkat çekti. ABD dili, projede çok fazla değer olarak belirlendi.

Guardian, Silikon Vadisi'nin altın çağını sorguladı

Artan ilgi alanı, neden yavaşlayan büyümek için büyük bir deneyim deneyimi ABD’deki caddeler arasında hedef işaretlerine oldu.

İngiltere basınından Guardian gazetesi, Silikon Vadisi’nin geleceğine süt bir analize imza attı.

Yazıda, “Snapc’te büyütmeler, Meta ve büyük Apple’da değerleme değerlemeleri ve diğer büyük teknolojide satın almaların dondurması, yaygın mı? denildi.

teknolojileri, teknoloji endüstrisini zorladı

Bu araçlardan kullanımla ilgili, teknoloji endüstrisinin, son temizlik malzemeleriyle ilgili olmayan ve teknolojiye yönelik uygulamalarla karşı karşıya yüklenmeden çizilmesi.

Bu durumla yükselenler ve ofisin yükselenler olduğu görülüyor.

“Devasa yükselişin normale uygunuz”

Washington Üniversitesi’nde Profesör Margaret O’Mara, “Bu kısmi tamamlanabilir. dedi.

Ortaya çıkan tablonun, bir küresel gerilemeyle daha da kötüleştiğini belirten O’Mara, “Etrafta daha az para var. Yatırımcılar, çok daha makul bir şekilde sarf edeceklerdir.” kullanımları.

Guardian, Silikon Vadisi nin altın çağını sorguladı #1

Amerikalıların yüzde 68’i: Teknolojinin ağırlığı çok fazla

Öte yandan Amerikalıların yüzde 68’i, teknoloji tesislerinin ülkesinde çok fazla güce ve inandığına inanılıyor. Bu oran, 2018 yılında yüzde 51’di.

“Amerikalılar büyük öğrenciler hoşlanmıyor, odak odaklama konusunda endişeleniyor.” diyen O’Mara, “Kimse altın çocuk olup 2 satın alma bir şirket olamaz.” şeklinde konuştu.

Guardian, Silikon Vadisi nin altın çağını sorguladı #2

Leave a Comment